Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi van már ebben a forma...

Mi van már ebben a forma 1-ben (Hamilton vs. FIA=Ferrari? )?

Figyelt kérdés
1. Miért nincs pontos szabály: hogy kedvükre szórakozzanak vele... 2.Mi a baj az FIA-al? Az, hogy ők is emberek, és a döntésük nem elfogulatlan pláne egy jó kis súlyos boríték után.... Mi a baj ezzel az üggyel? az, hogy nem igazságos, undorító, gyerekes, kínos, izzadtságszagú. És ha Massa nyeri is a vb-t, amit nem bánok, azt akkor is egy nácifalvi tagokkal beszórt korrupt álbíróságnak köszönheti majd. Ezzel hogy fog elszámolni a szerencsétlen saját magának, még az ő örömét is tönkreteszik, pedig neki ez most élete nagy lehetősége lenne...
2008. szept. 24. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem gondolom azt,hogy a FIA a Ferrari oldalán állna...

De azt sem,hogy a Mclarent segítené

a mostani ügy elég érdekes,egyik oldalon sem tudnék állást foglalni..

Ha csak a versenyt nézem Hamilton nyert,de nem gondolom,hogy teljes mértékben szabályos eszközökkel(kézi kipörgésgátlóval másnak is menne,na de nem bántom szegény Ron Dennis-t,mert nem tudta,hogy olyat nem lehet használni..)

ha a mostani állást nézem,akkor a futam legnagyobb nyertese Massa(akinek egyébként rendes időben köze nem volt az első helyhez)a futam vesztese pedig Kimi(mert van hogy kigyullad a motor,beszarik a váltó,leszakad a kerék,elcseszik a boxtaktikát,vagy esetleg Hamilton beleszáll a boxba,de ha még ez sem na akkor elered az eső)

szóval ebben a helyzetben szerintem Hamilton örülhet a 6 pontjának...,Massa meg majd valahogy elszámol a lelkiismeretével,ha szükség lesz rá(de még Kimi is odaérhet:)

2008. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze pénzzel sok mindent meg lehet oldani,nyilván ezt is,mert talán már ez is arról szól,az nyer akinek több a pénze..

kiváncsi vagyok,hogy mennyit kapott az a valaki,aki kiszolgáltatta a Ferrari adatokat a Mclarennek? nem lehetett olcsó,de aztán az élet igazságos volt,így Hamiltonnak nem kellett elszámolnia a lelkiismeretével..

amúgy ez tök vicces,nem tudom,hogy hány embernek tünt fel eddig az,hogy valahányszor Hamilton nyer egy futamot,rögtön balhé van...elgondolkodtató,és nem lehet véletlen..

2008. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Utolsó mondatot hogy érted, szóval arra gondolsz, hogy biztos csalnak, és azért, vagy arra, hogy szinte rájuk vannak szállva?

Csak kérdezem, mert nem értettem a célzást.


Egyébként nehéz elfogultság nélkül megítélni, főleg, hogy a háttérügyekbe bele sem látunk. Csak mindig kihánynak valamit a sajtónak, és akkor kezdjél vele valamit.

Én nagyon szeretem a f1-et, a hangulatát, a versenyzést, a gyorsaságot, és Kubica a kedvencem, de mostanában valahogy túl sok a balhé, a botrány, így kezdek becsömörleni tőle.

2008. szept. 25. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

úgy értettem,hogyha Hamilton nyer,akkor rögtön balhé van,vagyis eddig kevés sima,botránynélküli győzelmet tudott elkönyvelni(ellentétben Kimivel és Massával,mert nem tőlük szokott hangos lenni a sajtó ilyen ügyekben),és ezt szerintem részben magának is köszönheti.

szerintem azt ő is pontosan tudja,hogy nem mindig tiszta eszközökkel nyert,de ez már az ő lelkiismeretére van bízva,ha van egyáltalán neki(na ebből gondolom kiderült,hogy nem igazán birom Hamiltont,nem tetszik a stílusa,nem tudom mire annyira büszke,biztos a kézi kipörgésgátlójára:)

egyébként én is nagyon szeretem a forma1-et,nálam Kimi a favorit:)

(a második és az első voltam)

2008. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egy nagy bajom van, én elhiszem Hogy Hamilton űgyes pilota! Csak ha meg nézük a sofőrőket, akkor Massa idén sokkal jobb pilóta volt, az ő kocsija és csapata volt a gyengébb (állj ne kezdjetek fikázni, nem Massa párti vagyok, én Fernandót csipem nagyon, az idény végére csak össze rakta megint a csapatát, a kocsiját, és jövöre már versenyképes csapattal lesz ót a legelején!) Tehát szerintem ha utána néztek, Massa mindig dobogó környékéről eset, ki persze volt hogy ő is hibázott, mint mindenki ez ilyen sport, de sokszor a csapat usztata el neki a versenyt, hol meg bünteték azért mert a csapat hibázott, hol meg nem ment végig a ferrari, Kimi számomra mindig egy kis szürke egérke volt, ha volt kedve versenyzet, ha nem hát nem!

Hamiltont nem csipem, hozzá teszem ő az egyetlen jelenleg a foram-1 ben akit nem csipek!

Rengeteg jó pilota van akiről sose tudjuk meg milyen lenne egy élcsapatban!

A kis Piké azt is lehordta a sajtó meg a szakkomentátorok! Kérdezem miért? első szezonja volt, persze hogy jobb nála egy 2 szeres világbajnok!

Még egy kérdés miért bántják a szakkomentátoraink őt?

B. Zsoltink ugy szerzet pontot hogy mindenki kiesett előte és őt vagy 40 szer leelözte mindenki, ja és egyszer nem látam előzni, nekem ő nagyon ciki volt, azért is mert rengeteg magyar tehetség van a htáérben akik soha nem jutnak el oda, mert nincsenek olyan kö gazdag szüleik!

Vannak magyar srácok akik amiben elindulnak mindent megnyernek, csak nincs hátér nem nyomatják öket, sajnos, pedig milyen szép lenne ott is egy magyar himnusz :-)

Nekem mindenem a forma-1 imádom azt a pezsgést ami ott van, remélem sok sok ilyen idény lesz mint most, hogy nem tudjuk a végéig hogy ki a világbajnok, Ettől fügetlenül gratulálok Hamiltonnak! Szép volt, de szerintem nem ő a legjobb!

Massát nagyon sajnáltam, gyönyörű volt az utolsó futama, ő meg tete amit ő tudott!

2008. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csakhogy ez már nem volt elég...
2008. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!