Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es futamról? Főként a Ferrari ténykedésére gondolok. Én leírtam a véleményem, de kíváncsi vagyok más véleményekre

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz,hogy ilyet megcsinálnak egy futamon,amit tett a Ferrari,legalábbis,hogy ilyeneket mondtak Massa fülére,a csapatrádióban.Én mondjuk Massa-fan vagyok,és nem hiszem el,hogy azelőtt Raikkönnen,most meg Alonso miatt kellett lemondania a győzelemről,vagy előrébb engedni a másikat.Drukkolok a Ferrarinak,de amit most tettek az felháborító.Szerintem.Tudom,hogy a csapat érdeke meg minden,de azért ami elhangzott a csapatrádióban szerintem nagyon gáz,és sportszerűtlen.Megmondom őszintén örülök,hogy megbüntették a Ferrarit,egyenlőre csak pénzes büntetés...
2010. júl. 25. 19:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

hát Alonsonak van még esélye nyerni, Massának nem sok

de volt 10 futama Massának hogy ez ne történhessen meg

2010. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

ez is egy vélemény

de remélem majd Massa visszakapja valamikor a Ferraritól azt,amit most tesz,meg tett Räikkönnen esetében....

mert kib.szott szinpatikus versenyző,és hihetetlen pilóta

2010. júl. 25. 19:09
 3/42 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19:06-osnak igaza van. Lett volna ideje bizonyítani Massának. Most Alonso állt jobban ezért volt szükség arra, hogy elengedje Alonsot. De ha nem engedi el Alonso úgy is megelőzte volna. Shumacher is azt mondta, hogy a Massa helyében ő is ezt tette volna. A csapat érdekeit kell nézni. Ha Massa lett volna ugyanebben a helyzetben, biztos vagyok benne hogy Alonso elengedte volna. Az meg hogy azt mondták neki hogy Alonso gyorsabb nála az csak az igazság. Volt egy olyan helyzet mikor Fernando majdnem megelőzte, de Felipe nem hagyta magát. Itt kellett volna kapcsolnia hogy hoppá!
2010. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez hozzá tartozik a Forma1-hez. nekem sem tetszik, de ez van, itt egy csapatról van szó, a csapat céljait kell figyelembe venni, és ez történt itt is.


szerintem egyébként Massára volt bízva, mit tesz. Azért köszönte meg Domenicali, hogy félreállt. Igazi csapatjátékos Felipe. Biztos nagyon nehéz volt feladni a győzelmet.

2010. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

volt már ilyen többször is, nem látok ebben semmi problémát. már massának is adtak át helyezést, és ha egy pilóta jobban áll, és ilyen szinten szüksége van a pontokra, akkor nem látok ebben sok szemétséget. utálom a ferrarit, de most megértem. engem csak az zavar ahogy alonso lereagálta. ő egy f@szfej ember, utálom.


mellesleg az ügy a motorsport világtanács elé került, és a ferrarit 100 000 dollárra büntették.

2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Miért? Alonso hogy reagálta le? Ezt nem értem. Neki nem szóltak hogy Figyelj Fernando! Massa most félre fog állni te meg majd menj el mellette. Azt meg mégsem mondhatja a sajtótájékoztatón hogy hát Massa átadta a helyét. Valamit hirtelen ki kellett találnia.
2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%

Az első válaszolónak tökéletesen igaza van.

Massa sportszerű volt, de Alonso jelenleg jobban áll. Jobb versenyző Fernando, többet mutatott legalábbis idén összesítve, ezért szerintem megérdemelte.

Vamos Alonso!

2010. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért hogy reagálta le Alonso?

Szerintem tök normálisan. Örült, de nem úgy ahogy szokott. Ő ennél sokkal jobban szokott örülni a győzelemnek. Azt ugye nem várad, hogy majd térdre borul Massa előtt oroszlánkönnyeket hullajtva?

Én imádom Alo mentalitását, igazi sportoló nagy motivációkkal és győzni akarással, amolyan győzelem bármi áron, én ezt szeretem benne! Az életben én is ilyen próbálok lenni! :)

2010. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem Alonsonak,hogy kellett volna reagálnia..

Egyébként szerintem nem kérdés,hogy Alonso jobb,mint Massa...

De nem így kellett volna lerendezni az egészet..

2010. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt miért felejti el ilyenkor mindenki, hogy Räikkönen hogyan állt félre 2008-ban a Kínai nagydíjon? Abból miért nem volt balhé, büntetés?

http://www.youtube.com/watch?v=6u6LJJHPy4o&feature=related

03:30-tól.

2010. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!