Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 20 évesen melyik sportban van...

20 évesen melyik sportban van még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magas (195cm) egyetemista vagyok, mindenféle sportot kipróbáltam már, de egyiknél sem maradtam meg sokáig,, (volt ahol 3-4évig igen de a suli miatt nem maradt rá időm) most viszont a kondi már túl unalmas egymagában, ezért szeretnék elkezdeni valamit amire van lehetőség Budapesten egy nagyobb klubnál akár..

Melyik sportágban lehet még esélyem ahova nem vagyok túl koros, ahol még esetleg nagyobb sikereket is érhetnék el?!



2016. jún. 10. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Abban amelyik érdekel és elhivatottan tudod művelni, nem jagyod abba pár hónap múlva, mert unalmas...

Amúgy az élsport mindig unalmas, szóval te soha nem leszel kiemelkedő sportoló...

2016. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálj ki valami küzdősportot, ha ilyen nagydarab vagy, a testméreted miatt nem lesz sok ellenfeled, tehát könnyebben nyerhetsz.
2016. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Down Hill keress rá youtube-on a lényeg kimész az erdőbe egy jó montembike-al és nyomod neki ezerrel. nagyon izgalmas. vagy BMX-et is nézd meg bár a magasságod miatt lehet nem fog bejönni (ezek mind extreme sportok nem olyan mint például a futás)
2016. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Országúti kerékpár, kosárlabda, deszkázás annyi sport van, nem hiszem el, hogy egyikben sem találtál még valami jót, hogy kitartósan műveld.
2016. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mihimi2 válasza:
195cm-esen a kosárlabda lenne a leginkább hozzád való. Lehet hogy már próbaltad és meguntad de hidd el olyan magassággal még a legjobb is lehetsz. Vagy talán még a kézilabda.
2016. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!