Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok Szász Emese...

Mit gondoltok Szász Emese olimpiai bajnoki címéről?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ügyes volt, miért?
2016. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelten nyert, mindig csak ezüst vagy bronz sikerült, most arany. Gratula neki!
2016. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Emese teljesen megérdemelten lett a párbaj törvivásban Olimpiai bajnok. Hiszen négy tus hátrányból sikerült a kétszeres Olasz világbajnok ellen megfordítani az asszót a maga javára. Teljes szívből gratulálok Emesének az Olimpiai bajnoki címéhez. További sok sikert és ugyanolyan mosolygos napokat kívánok neki, amelyben szombaton egész nap illetve este része lehetett. Igen, minden oka megvan rá.
2016. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nagyon-nagyon büszke vagyok rá. Örülök hogy sikerült végre neki. Aki azt mondja hogy nem érdemli meg az szégyellje magát.

HAJRÁ EMESE! HAJRÁ MAGYAROK!

2016. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon örültem neki. : )
2016. aug. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

És gyönyörűen énekelte a Himnuszt! Imádom.


Főleg, hogy nekem gombóc van a torkomban a Himnusz alatt mindig, és úgy irigylem azokat, akik úgy tudják énekelni, és nem sírnak közben a meghatottságtól.

2016. aug. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!