Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az erős kezdés után kicsit...

Az erős kezdés után kicsit visszaestünk, nem? Jó, nem csak az aranyérem számít, de a kajakosokon kívül, remélhetünk még valakitől aranyérmet?

Figyelt kérdés
olimpia,magyarok

2016. aug. 14. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hmmm...Vajon hogy okozhat örömet bárkinek,ha a hazája világbajnok,vagy EB-győztes lesz futballban.Hogy okozhat örömet,ha mondjuk az Arsenal,vagy MU. sikeres? Érthetetlen,de nincs mindenre logikus magyarázat.
2016. aug. 15. 19:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként,ha megkérdezel valakit,akit nem érdekel a futball,ő sem fog megérteni téged.Azt fogja mondani,hogy nevséges,ahogy 22 felnőtt ember egy bőrgolyót kerget és gyerekesen örül,ha nagynéha sikerül a kapuba juttatniuk. Mellesleg,már régóta a futball is a pénzről szól inkább,mint magáról a futballról.
2016. aug. 15. 19:08
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
9-es, már meg ne haragudj, de annyira ostoba és dilettáns vagy, hogy az már fájdalmas. Nem is tudok reagálni erra a förmedvényre, amit összehoztál, egyszerûen minden mondata egetrengetô baromság. Annyira értesz te a versenysporthoz, mint én a kvantumfizikához.
2016. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A kajakosokon kívül még az öttusában remélhetünk akár aranyérmet is, abban a sportágban rendszeresen jól szereplünk, és Marosi Ádám ott élversenyzőnek számít. A női vizilabda van még versenyben, de ott bravúr lenne az arany, ott az USA az esélyes, de éremre van reális esély még. És még kalapácsvetésben Pars Krisztiántól, aki legutóbb 4 éve olimpiai bajnok lett. Én nagyon szurkolok, hogy még legyen aranyunk és férfi mert eddig mindössze 1 férfi bajnokunk van, persze azért a lányoknak is szurkolok, Kozák Danuta még szerezhet egyet kajak egyesben. :)

Hajrá!!!!!!!!!!!4

2016. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kajakból még 2 arany simán jöhet(Danu 1-es + 4-es női)+ fiúktól talán + Parstól is bár tőle kisebb eséllyel de feladni nem fogja még ha sérült is na meg a póló ha ma verjük AZ USat meglehet ,és az öttusa.
2016. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért reagálhatnál, mert így eléggé semmitmondó hiszti amit levágsz. Gondolom arra célzol, hogy h.lyeség, hogy szerintem nem helytálló az 50kg-s és egyéb százféle súlycsoportban a versenykihirdetés. Értem, hogy az 50kg-osoknak nehezebb boxolni a 100kg-osok ellen, de nem pont erről szól a versenysport? Van egy alkatod, egy tehetséged, és az alapján kell választanod, nem lehetsz mindenben első. Ha én 2 méter magas vagyok, akkor nem megyek el súlyemelni, mert nagyobb utat tesz meg a súly, értelemszerűen nehezebb felemelni, mint egy 1,6-as férfinak. Akkor ha az olimpia logikáját követjük, akkor lehetne 2 méteresek súlyemelése is, nemde? A nőkkel ugyanez a helyzet. Van olyan sport, ahol képesek versenyezni a férfiakkal van olyan, ahol nem. És értem, hogy szegények nőnek születtek és nem bírják felvenni a versenyt, de akkor rendezzünk világbajnokságokat, és akkor ott boxolhatnak 50kg-osok, meg nők külön futhatnak ésatöbbi. Az egy szabadabb kategória. De az Olimpiának pont az lenne a lényege, hogy adott alapsportokban megnézzük, hogy ki a legjobb a világon. Ki dob a legmesszebbre, ki birkózik a legjobban, ki evez a leggyorsabban egy távon stb. Ezért mondtam, ennyi erővel egy bringázásba is lehetne 20 féle szám, mert ott még a terepviszonyok is alakítják a dolgokat, és mindenhol mások indulnak nagyobb esélyekkel, más típusú versenyzők. És ezért is aránytalan, van ahol kitalálják, hogy legyen csapatvívás, ami nevetséges egyszerűen, ráadásul nem egy piacképes felkapott sport, egy olyan sportba meg van 1-2 aranyérem, ahol sokkal nagyobb a mezőny, sokkal számottevőbb, nézettebb maga a sport. Az úszásnemekről annyit, hogy teljesen hülyeség. Rendezzenek mindenféle úszásnembe világbajnokságot, de annak kb. olyan is lesz a hírértéke. Egy olimpián könyörgöm ne röhögtessük már magunkat! Én is kitudom találni, hogy így meg úgy kapálózzanak, meg legyen kutyaúszás. A gyorsúszás az egyetlen lényeges, hiteles szám, annak nem véletlen az is a neve, hogy: freestyle. Magyarul azt jelenti, hogy te indulhatsz mellbe, de semmi esélyed nem lesz, az emberek kitanulmányozták, hogy ez a leghatékonyabb, leggyorsabb módszer a vízben való mozgásra. Akkor ha olimpiát rendeznek, hogy 4-5 különböző hosszúságú távon, ki jut el hamarabb a célig a vízben, akkor hagy ne kössük meg, hogy így vagy úgy. Kiosztanak 100 meg 100 érmet, de senki nem emlékszik a bajnokokra, mert teljesen jelentéktelen az egész. Osszanak ki 4-5 érmet a legjobb úszóknak és ünnepeljük őket, ne 40-et! És rájuk talán emlékezni is fogok.
2016. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!