Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy gyakorlatilag minden élsportoló doppingol, csak nem mindenki bukik le?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kommentelős oldalon olvastam olyen véleményt, hogy jobb lenne,ha legálissá tennék a doppingot,mert úgyis minden élsportoló csinálja.Mennyi lehet ebben a túlzás?

2016. aug. 14. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem doppingol!
2016. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenéket nem. Van egy mondás, ahol az élsport kezdődik, az egészség végződik. Mindig kicsit újabb cuccal mennek, így kikerülik az ellenőrzést. Egy egész orvosi gárda áll az ilyen emberek mögött.
2016. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Én igen. De legálissá nem kellene tenni, mert így legalább a verseny előtt vissza kell venni és néhány hétig leüríteni, hogy ne bukjanak meg. Ha legális lenne, tényleg nem egy valaki lenne szerintem, aki halálig tolná.
2016. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy mindenki használ olyan szereket, amelyek tiltólistán vannak. Akik ott vannak az élmezőnyben nem gondolnám, hogy versenyről versenyre kockáztatnának. Bár ki tudja, lehet kitudják valahogy küszöbölni, hogy ne akadjanak fent egy doppingteszten. Végül is a tudomány ma már nagyon előrehaladott.

Legálissá tenni lehetne, de biztos sokan túlzásba esnének ennek kapcsán. Ugyanakkor engem nem zavar, ha valaki doppingol, hisz attól, hogy esetleg doppingol ugyanúgy bele kell fektetni rengeteg kemény munkát ahhoz, hogy eredményes legyen. De, ha legálissá is tennék, akkor is kellene rá egy szabályrendszer, amit szerintem elég bonyolult lenne kialakítani.

2016. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Milliós tétek,milliós reklámszerződések mennek.A koksz nem kérdés,hanem alap.Több lehetőség van rá.

1.Olyan anyagot használ ami még nem doppinglistás és nem is lesz még 8-10 évig,ez a dizájner szteroid.

2.A meglévő anyagban megváltoztatnak pár kötést ami miatt egy új dolog jön ki,ami megincsak nincs a listán.

3.Szupergyorsan ürülő anyagot használ.

2016. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!