Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kimi Räikkonent a McLarennél,...

Kimi Räikkonent a McLarennél, vagy a Ferrarinál láttad szívesebben versenyezni?

Figyelt kérdés
Szerintem a McLarennél volt az igazi énje, a Ferrarinál lett igaz bajnok, de mégis szívesebben gondolok vissza a Mekis éveire. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. ápr. 21. 16:55
 1/6 anonim válasza:
McLaren egyértelmű,ha nem lett volna olyan megbízhatatlan abban az időben a vas, akkor már velük rég VB lett volna.
2010. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En mindenkeppen a Ferrarinal, de most mar annak is tudnek orulni, ha barmely csapathoz visszajonne....
2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy a McLarennél meg alá támasztom az első válaszolónak a véleményét.Meg sokszor azért eset ki szinte,mert pl.:Klien neki ment valamelyik futamon...

Meg szerintem a csapat akkor nem volt össze szokot Kimivel...

2010. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mclaren.

Csak bírta volna jobban a Mercedes motor.

Amióta eljött tőlük, a Mercedes motor a legmegbízhatóbb.

Tiszta szívás.

2010. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
McLaren,bár megnézném,hogy közte és Alonso között mennyi lenne a diferencia.
2010. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is a McLarennél volt nyerő!! Én a McLarennél két finnt tudnék elképzelni. Az egyik Kimi a másik Hakkinenn lenne.
2010. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!