Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hányadik fokozattól lehet a...

Hányadik fokozattól lehet a judoban versenyezni?

Figyelt kérdés
(jankusz12 írta)
2010. júl. 10. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek.Ha jársz edzésre ott nem ugatják el japánúl a mozdulatok nevét,meg nem mondanak semmit a versenyekről?

Nyisd ki a szád és kérdezd meg az edződ!

2010. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mondonak és ha ilyen vagy nem is kell senkinek válaszolj semmire!
2010. júl. 14. 17:33
 3/6 anonim válasza:
Szia én 6 éve judozok :) én fehér övesen már elkezdhettem versenyezni szerintem ez edzőtől függ hogy menyire lát téged felkészültnek egy esetleges versenyre :)
2010. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! am már mondta hogy a tavasszal ha ügyik leszünk mehetünk földharc versenyre xd
2010. okt. 15. 19:30
 5/6 anonim válasza:
hát mi holnap megyünk versenyre és nálunk sok olyan fog menni akinek még a fehér övvizsgája sincs még meg, de azért vannak köztük olyanok is ahhoz képest jól küzdenek ja és ez csak olyan oktató jellegű verseny
2011. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a fiam judozik, 6 éves lesz nyáron, már a harmadik versenyén van túl. Igaz, ennek a versenysorozatnak az a célja, hogy az ovisokkal megismertesse a versenyek világát, az igazi küzdelmet, aminek célja van, tehát egyfajta versenyre való szocializáció. Szerintem nagyon jó dolog. És neki speciel sikerélménye is van, mert eddig 3., 1., 1. helyezéseket ért el :)
2011. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!