Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hany éves korig lehet jelentke...

Hany éves korig lehet jelentkezni az olimpiara? Mennyi a maximum korhatar?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném hogy minden jöttmentnek csak úgy jelentkezni lehet.Igen komoly sporteredmények kellenek hozzá, hogy beválasszanak az olimpiai csapatba.
2016. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19vagyok es 9es fel eve szertornazok...
2016. szept. 24. 01:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

S az edződet nem lett volna célszerűbb megkérdezni?

Rangos versenyeken ha jól szerepelsz, akkor kvalifikálsz az olimpiára, gondolom nem úgy megy hogy jelentkezni lehet.

2016. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha 19 évesen nem vagy tisztában a sportágad olimpiai kvalifikációs rendszerében, akkor felejtős a dolog.

Olimpiára nem jelentkeznek, hanem kvalifikálnak. Tornában nagyon kevés az esély ha 10 évesen kezted el.

2016. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy ez jelentkezésen múlik.Nem tudom ugyan,hogy melyik sportágban hogyan működik a dolog,de rendszerint vannak versenyek,melyeken kvalifikációt lehet szerezni.De szerintem,már az ezeken való induláshoz is komoly eredményeket kell elérni.
2016. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szertorna kemény, ilyen szempontból. Ezért maradt otthon Berki is, mert nem sikerült kvótát szereznie. Tornában azoknak az ordzágoknak van esélyük, akik megszerzik a csapatkvótát. Igy inulhat egy országból 5-6 versenyző. Magyarországnak erre eséye sincs jelenleg. Marad tehát a pótkvalifikáció 1-2 versenyzőnek. Erre meg van pár magyar tornász.
2016. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Olikámat csak Olimnak hívom,

s rajta kívül csak a piát bírom.

Nem megyek olimpiára, kérem!

Olim, piám itthon is van nékem.

2016. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az indulást egy olimpián ki kell vívni, először a hazádon belül kell a legjobbak között lenned, hogy indulhass nemzetközi versenyeken, majd ha ezeken a nemzetközi versenyeken is teljesítesz egy minimum szintet, akkor indulhatsz az olimpián.

Sajnos a szertornához manapság te már lassan túl idős leszel, 23 évesen már az utolsó olimpiádra kellene készülnöd, nem az elsőre :(

De ha összeszeded magad, kijuthatsz. Edződet kérdezd meg, hogy működik, ő azt is meg tudja mondani, érdemes-e belevágnod.

2016. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg aktualis: magas rangu versenyeken kell reszt venned (EB, VB) es a legjobbakat kvalifikaljak. A nagy tornas orszagok (USA, Oroszo. Anglia, stb) csapatkvalifikaciot szereznek, ok 5 versenyzot kuldhetnek. A tobbi orszagbol 1-1 embert lehet vinni, ha elert a VB-n egy bizonyos szintet. (Ferfiak es nok kulon, nem eleg csak egyiknek megugrania a mercet). Tesztversenyeket is szoktak rendezni, ahol az orszagokbol a legjobbak mennek (tobben is). Itt egyeni kvotat lehet szerezni, itt is tudas alapjan. Ha minden versenyzo szerez kvotat, akkor hazai versenyekkel vagy mas versenyeredmenyekkel donti el a bizottsag, melyikuk megy az olimpiara. (Pl. mint az iden Kovacs Zsofi es Makra Noemi eseteben)
2016. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
(Utolso vagyok, kifelejtettem): a min. eletkort ugy hatarozzak meg, hogy a 16-ot kell betoltened az olimpia eveben, max korhatar nincs. Ha ezt szeretned, vagj bele nyugodtan, a kor miatt ne aggodj. Pl. Boczogo Dorina most 24 eves, es tervben van neki Tokio:)
2016. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!