Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Futóversenyeken szoktak...

Futóversenyeken szoktak ajándékokat, díjakat adni az első 3 helyezettnek?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy érmet kapnak? Mondjuk én úgy gondolom, hogyha valaki lefut 10 km-t pl. és elsőnek érkezik be akkor illene kapnia is valamit, az érmen kívül :) De sehol sem látom azt, hogy adnának az első 3 helyezettnek ajándékot.

2016. okt. 21. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Függ a futóverseny minőségétől is. Hogyha mondjuk egy kisvárosi önkormányzat által rendezett Isten háta mögötti verseny, akkor ne számíts egy érmen meg oklevélen kívül másra. Én nagyon sok ilyesmi labdarúgó tornán voltam, kb. az összes helyen ugyanazt az érmet adták, amit a helyi sportboltban meglehetett venni nagyon olcsón...Ha már valami cég által szponzorált futóverseny lesz, akkor azért lehet érmen és oklevélen kívül másra is számítani. :)
2016. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaj ne én kivagyok a futo versenyektől nekem volt osztálytársam nem vette észre hogy terhes és elment futóversenyre és ott beverzett.6honapos volt mindenki látta már rajta kivéve saját magán és olyankor már egy hónapja mozog a baba..magyar csaj és pót vizsgán azt írta Sztalin erdélyi király...
2016. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!