Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri a 16-án...

Szerintetek ki nyeri a 16-án induló idei Australian Opent? Djokovic, Murray, esetleg valaki más?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szerintem Djokovicnak meglessz idén a hetedik Australian Open győzelme
2017. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hiába a Murray körüli nagy hype. Bár én annak örülnék, hogyha Wawrinka nyerné, de szerintem ő majd a salakpályás szezonra fog bemelegedni.
2017. jan. 8. 16:09
 3/23 MrPifta ***** válasza:
Djokovic legyőzte Murray-t most egy 250-es tornán, tehát ha ők ketten kerülnek a döntőbe, akkor Djokovic fog nyerni. De ők ketten kerülnek-e oda?
2017. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Esélyes. Federer még most tér vissza, Nadal erőtenisze kissé elavult, Wawrinka pedig még valószínűleg nincs jó formában.
2017. jan. 10. 19:28
 5/23 petero63 válasza:

Én 40 éve követem a teniszt, ez mellett aktívan játszom is hetente többeször, és még e mellett Szerbiában, Szabadkán élek. Itt Szerbiában mindenki a teniszről beszél.

Az utóbbi 20 év legizgalmasabb AO elé nézünk. Legalább 10 játékos megnyerheti, amire korábban objektíven nem volt esély. Kiváló formában vannak, Đoković, Murray, Nishikori, Dimitrov, A. Zverev, Tiem (tegnapi veresége ellenére), de befuthatnak Nadal, Federe, Vavrinka, Čilić, de akár a hazai rosszfiúk közül is valaki.

Szerintem legnagyobb esélye Đoković-nak van. Ez neki szinte hazai pálya.

2017. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 MrPifta ***** válasza:
Nisikoriék még esetleg, de Zverev-szerű játékosok, pláne hazaiak tuti nem nyerik meg.
2017. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Zverev inkább csak egy jól menedzselt játékos, akiben van néhány 250-es, esetleg 500-as tornagyőzelem. Thiem, Kyrgios, Poullie is sokkal jobb játékosok. Sanszosabb, hogy inkább közülük kerülhet ki majd az egyeduralkodó Djokovicék visszavonulása után.


Nishikorinál nincs meg az az erőnlét, amivel végig tudna vinni egy GS-t. A US Openen is miután Murrayt legyőzte, teljesen hulla volt az elődöntőre.

2017. jan. 13. 15:03
 8/23 anonim válasza:
Valóban Djokovicnak van a legnagyobb eselye bár Murrey is jo formajaban van mostansag. Sok eselyes lehet mellettuk. Nem hinnem hogy Wavrinka esetleg ha dontot jatszana djokoviccal vagy murrey-el akkor nyerne. Nadal most hatra csuszott de ez nem jelent semmit szerintem siman van eselye a gyozelemre. Es ugye itt van Federer aki fel ev utan visszater. Senkisem tudja mit varhat tole de szerintem nagyon keszultek az Ausztral openre szerintem tole is meglepo dolgokat fogunk latni a kihagyasa utan. En szemelyesen Federernek es Nadalnak drukkolok. Nekik nem erő jatekuk van. Olyan szepen jatszanak es nem minden az erore alapul. Djokonal az erore alapul minden. Te kiknek szurkoltok attol eltekinve hogy ki lenne a legeselyesebb?
2017. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én Wawrinkának szurkolok, de nagyon nem kellett volna ez az ötszettes meccs neki.


Ami Nadalt illeti: Inkább pont az elmúlt két évben állt rá erre az erőteniszre, ami miatt a csuklója is bekrepált. Kár, hogy Djokovic ágán van, jó lett volna a tornán egy Nadal - Murray meccs.

2017. jan. 16. 18:47
 10/23 A kérdező kommentje:
Djokovic kiesésével itt az óriási lehetőség az alsó ágon Nadalnak és Dimitrovnak, hogy bemasírozzon valamelyikük a döntőbe.
2017. jan. 19. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!