Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lányoknak vannak boksz bajnoks...

Lányoknak vannak boksz bajnokságok? Ki lehet jutni egy vidéki teremből versenyezni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok

2017. márc. 5. 14:34
 1/8 anonim válasza:
55%
Nem nincsenek, a lányok nem is boxolhatnak, igazából nem is tudnak.Felejtsd el és legyél balerina.
2017. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemrevaló válasz?
2017. márc. 7. 16:46
 3/8 anonim válasza:

Kick boksz van._.

Legalábbis nem egy barátnőm jár(t) bajnokságokra, versenyekre.

2017. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igaza van az első kommentelőnek különben :) Hagyjad a boxot. Én is amikor kicsi voltam, akkor voltak ilyen elképzeléseim. Akartam egy menő rajzfüzetet készíteni, amikbe autókat rajzolok, és ezért kezdtem el járni rajzszakkörökre, és rengeteg időt vesztettem el az életemből, ráadásul nem is élveztem. Végül azért tehetségesebb lettem, de nem szeretek rajzolni és nem használom semmire az életben. Szánom bánom, hogy nem zeneiskolába mentem gitáron tanulni. Hidd el, hogy a mostani elképzeléseidet és vágyaidat nem kell komolyan venni, főleg hogyha ilyen speciálisak. Ha most elkezdesz box versenyekre járni, akkor valószínű, hogy később majd nevetni fogsz magadon, hogy milyen hülye voltál, de rosszabb esetben (mint nálam) meg is fogod bánni ;)
2017. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 3-as.Utolsó,veled nem értek egyet.Vegyük például a focistákat,ők is gyerekként kezdik és akár 35 éves korukig is csinálják.Ki tudja,ki miben tehetséges és mennyire vihetné vele.Ki kell próbálni,lehet életem legrosszabb döntése lenne,ha hagynám.Ezzel a heti 3 edzéssel meg nem vesztek sokat,főleg hogy imádok járni,amíg nem jártam nem igazán volt boldogságforrás az életembe.Emellett ez sport,egészséges,tehát nincs olyan,hogy ne érné meg.
2017. márc. 8. 20:37
 6/8 anonim válasza:
Az első vagyok,hülyeségből írtam a választ szóval tényleg ne add fel az álmaidat attől még hogy lány vagy,keress egy box klubbot,edzőt nem tudom.Sikerülni fog,én is gyúrok bár az sem egy lányos sport.Szóval sok sikert 15/l
2017. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 11. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyét mint a 4-es . .

Még ha bajnok nem is leszel, 50 évesen legalább nem a kórház rendszeres látogatója leszel mert itt fáj-ott fáj!

Sohasem káros a sport, még ha béna is vagy mert akkor is egy átlag polgár felett fogsz állni!

Amúgy járj edzésekre, leigazolnak és ugyanúgy visznek versenyre mint egy fiút.

2017. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!