Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jó az a honda motor? 😂...

Jó az a honda motor? 😂😂😂

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
link?
2017. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos jó, ha honda! bár linkelni elfelejtettél :D
2017. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Fűnyíróan, rotátorban igen...
2017. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 29. 00:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt gondoltam mindenki tudja miről van szó, mivel ettől zeng a motorsport-sajtó hetek óta 😃
2017. máj. 29. 00:02
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

"honda motor" ebből mindenki a forma1-re gondol szerinted? Miért lenne ilyen egyértelmű? Volt már honda motorom, nagyon jó volt, a kérdésed meg egy semmitérő értelmetlen nulla. nem is tudom miért válaszoltam de talán abban reménykedtem hogy csak elfelejtetted a linket és értelmes kérdést akartál feltenni....



DE NEM.

te ha jól értem egy bedöglött motorról kérdezed hogy jó-e??? Jó hát! remélem a tied is tönkremegy, lehet hogy neked akkor lesz jó a kocsiban ülni ha nem megy se előre se hátra.

2017. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

5,6: Teljesen érthető mit kérdezett meg, mert a ":Sport, mozgás/Versenyek, olimpiák" kategóriában tette fel.

A 6. nem tudom, hogy képzelte ide az utcai járműveket (ahol jó minőség a Honda, legalábbis ezt hallottam eddig).


Nyilvánvalóan Fernando Alonso kálváriájára gondolt.

És ja, a Honda versenyistállói egy nagy rakás ..., még akkor is, ha a Hondás Sato nyert az Indy500-on, a WTCC-ben se hozza azt a gyári Honda, amit kellene.

Az F1, pedig a Honda márka lejáratása jelenleg.


Lehet, valami nagy dobásra készülnek turbómotor téren, de az is lehet, egyszerűen "mellélőttek" a konstrukciónak (azaz ez a koncepció sohasem fog rendesen működni), mert a japánok csináltak már ilyet korábban...


Ugyanakkor az F1-es első turbó korszakból legendásan jó a Honda hírneve, éppen ezért mindenki egészen mást várt...


A legszomorúbb, hogy a második, jelenleg még futó, legrégebbi és egyben egyik legpatinásabb Formula1-es istállót is hazavághatja a jelenlegi forma.


A McLaren tönkretétele sokkal nagyobb veszteség lenne, a Honda bármelyik fiaskójánál!

2017. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor bocsánatot kérek, nem nézek F1-et, soha nem gondoltam volna, hogy erről van szó. Ezek szerint nem mindenki más a hülye :D
2017. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.: Értem, semmi gond, a mai F1-en nem sokat veszítesz.

A nagyobb versenyekre érdemes ránézni.


Monaco (F1), Belga Nagydíj (F1), Nürburgring 24 h, LeMans 24 h, Indy 500, stb...

Ha ezekre ránézel, vagy az eredményeikre, nagyjából már képben leszel a világ élvonalbeli pálya autósportjában.


És azzal, is, hogy jó-e most a Honda motor az autóverseny sportban.


Tényleg, nem nézem, de a MotoGP-ben mi van a Hondával most?

2017. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

„"honda motor" ebből mindenki a forma1-re gondol szerinted? Miért lenne ilyen egyértelmű?”


Kategória: Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák

2017. máj. 31. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!