Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne az, ha a paralimpiát az olimpia előtt rendeznék?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon mivel akkor sokkal nagyobb figyelmet kapna és amolyan ráhangolódás lenne az igazi olimpiára. Így, hogy az olimpia után van nem sokan nézik (én sem) mert nem olyan izgalmas de biztos vagyok benne ha a előbb rendeznek sokkal többen néznék és így nagyobb figyelmet kapna.

2017. júl. 24. 14:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Aki kíváncsi rá, annak mindegy mikor van, úgyis nézni fogja, akit meg nem érdekelt eddig se, az a variálás után se nézné.
2017. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem rendezeik elotte mert nincsenek altalaban teljesen keszek a stadionok es stb. sportoloi letesitmenyek. Igy is alig tudjak befejezni az egeszet a rendes olimpiara orszagtol fuggetlenul.
2017. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt technikailag megvalósíthatatlan, ahogy az előző válaszoló is mondja, mivel a legtöbb helyen a létesítmények éppen hogy elkészülnek az olimpia kezdetére.


Másrészt abból indulsz ki, hogy az emberek már kiéhezve várják a versenyeket, számolják vissza a napokat, és az olimpiához közeledve gyakorlatilag bármit megnéznének, ami azzal kapcsolatos. Ez maximum a hardcore sportrajongókra igaz szerintem, akik egész évben néznek sportversenyeket a tévében. Az átlagemberek, akik az olimpia nézőközönségének nagy részét adják azon a néhány napon, így se, úgy se néznék a paralimpiát, mert őket csak a Michael Phelps meg a Usain Bolt érdekli, nem néhány fogyatékos. Jó, ez kicsit erős fogalmazás volt, na...

2017. júl. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát szerintem az nem jó indok hogy nincsenek készen a létesítmények. Akkor cseréljenek dátumot vagy pedig legyen határozott a NOB és mondja azt hogy a verseny előtt két héttel legyenek kész a helyszínek. Szerintem ezt a feladatot nem lenne nehéz teljesíteni.

Az előzőnek pedig annyi, hogy én sem vagyok hardcore sportrajongó de ha az olimpia előtt lenne a paralimpia akkor nézném és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2017. júl. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!