Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a vizes vb önkénteseiről?

Figyelt kérdés

Számomra nagy csalódás. Az egész szervezés jó volt, de ezek az önkéntesek...egyedül a kabalákat tudom értékelni. Nekik tisztelt!

De a zöld pólósok csak mászkáltak ki, be a vip részlegekből, ették a kajákat (amik nekik ingyenes, legalább is nem láttam őket fizetni), beszélgettek egymással. És ha mertem valamit kérdezni még ők háborodtak fel. Utána meg még választ sem tudtak adni. Ez 4-üknél is előfordult. Biztos voltak jók is, csak én nem találkoztam sajna velük.

Egyébként mik voltak a jelentkezési feltételek? Csak mert 8 év körülieket is láttam önkéntes kártyával és ez furcsa... Gondolom volt egy kor, meg nyelvtudás követelmény egy ilyen rendezvénynél.



2017. júl. 31. 08:18
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom miért vagy felháborodva... Egyik ismerősöm testvére is önkéntes volt. Mert amúgy, ha te ingyen kajálhatnál ott, akkor nem nyúlnál hozzá, mert "nem ezért vagy ott" ? Direkt azért mentek oda, mivel útiköltségfedezéssel, kajával, BKV bérlettel meg egyebekkel járt. Parasztok meg mindenhol vannak. Az is lehet, hogy a beosztásuk, akikhez szóltál, nem útbaigazítás volt, hanem mondjuk kosarasok voltak, munkaidőn kívül.
2017. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok felháborodva, mert akkor ők ott elméletileg dolgoztak. De ha nem is. Egy kérdésre hogy hol van a xy, az hogy nem tudom tényleg kielégítő. Pedig elméletileg felkészítették őket. És én is mire másnap mentem már tudtam és érdekes amikor tőlem kérdezték én meg tudtam mondani. Pedig ezért semmit nem kaptam.
2017. aug. 1. 16:35
 3/7 anonim válasza:
Öhm, hát ahogy mondtam, paraszt van mindenhol. Csak szerintem az egész önkéntes bagázs nem volt ilyen.
2017. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vágom, h ki az önkéntes, de egy ilyen sárga mellényes madár velem is bunkózott, pedig csak annyit kérdeztem, h elnézést, meg tudná mondani, hol tudok átmenni a parthoz? De nem zavart gondoltam csak kicsi a farka, vagy valami más frusztrációja van xd. Amúgy, ő lenne az önkéntes? Ha valaki önként csinálja, de nem élvezi, minek csinálja? :D
2017. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk néhány dolgot. Igen az önkéntesek kaptak BKKra bérletet, minden nap 1x meleg ételt, mindenhol voltak kirakva az önkénteseknek IS nasi, víz... Mint minden dolgozónak jár a pihenő, nekünk is járt. Nem tudom melyik létesítménynél volt ez, de elhiheted önmagában egy napot eltölteni egy medence mellett is kimerítő, nyilván pihent egy kicsit. Ja és nem biztos, hogy tudta mi merre van. Én se tudtam mindent rögtön. 8 év körüli gyerekeket is azért láthattál, mert ők voltak pl a kosarasok. És a sportolók bejáratán járt be minden önkéntes, aki a VIPnél ment volt ott dolga. Ennyi. Nem tudom mit vagy kiakadva. A szervezést inkább hagyjuk, az csak a látszat volt, hogy minden nagyon jól működik. Nem láttok bele a dolgokba és ez nem minden volt amit leírhattam volna, de nem teszem, mert te kedves kérdező úgyis jobban tudod. De azért ha ilyen felháborító a dolog számodra, akkor majd csináld végig te.
2017. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyik így válaszolt "nem tudom b###sz#d meg, keresd meg magad!". Ez még akkor is bunkó, ha nem ez lenne a feladata. Szóval szerintem jogos a felháborodásom. De igazából már nem érdekel, csak szerintem ez akkor is az illem határán túl volt.
2017. szept. 29. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen voltak olyanok akik taplók voltak. Szerinted mikor a nyitón és a zárón a nem túl fiatal tapló agyontetovált kiskatona vitte a zászlót az milyen lehetett? Amúgy én is teljes mértékben elfáradtam minden nap, utána meg mehettem visdza egy omladozó koleszba, mások meg szállodahajókon és hotelban aludtak. Voltak különbségek.

Volt olyan hogy önkéntesnek bíronak meg a sportoloknak hoztak kicsi dobozokban dinnyet osszevagva. Jol be volt hutve, mikor elkezdett felmelegedni erezted hogy az mar csiccsent. Sajnos nem mukodott jol minden, es amugy sok taplo onkentest is odahivtak. Sarga mellenyes meg a biztonsagis lehetett. Ok se voltak kedvesebbek. Csak azok voltak jofejek akiket beleptetesi kapuhoz raktak, a tobbit meg is ertem hogy nem emberek koze raktak.

2017. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!