Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Ferrari 2018-ban is megtartja Raikkönent?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeség. Vajon Raikkönen lehet az első pilóta aki 100. életévét is a mezőnyben fogja tölteni? Miért nem hozzák be az újoncokat?

2017. aug. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye csak provokálsz? :-(
2017. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, én komolyan kérdeztem. Őszintén érdekelne mi tartja még mindig őt az F1-ben.
2017. aug. 22. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az újoncnak nincsen reklám értéke,egy cég sem adna neki havi 1 millát csak azért,mert mondjuk viseli az óráját az interjún.Kimi meg ismert és azonkívül,hogy jó pilóta még pénzt is tud lazán lapátolni a csapatnak győzelem nélkül,mert eladható és hiteles ismert arc.A lényeg meg az végeredményben,hogy eleget fizessenek azért,hogy a matrica jól látszódjon a kocsin és lehetőleg sokat mutassák a felmatricázott kocsit.
2017. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Raikkönent rengetegen imádják, és kell egy hátvéd Vettelnek.
2017. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettel szerette volna,hogy Raikönnen maradjon a csapattrársa. Ha Vettel is hosszabít (már pedig biztos,hogy fog) lehet így írta alá a 2018-as szerződést.
2017. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:
46%

rég nyugdíjba kéne mennie. Évek óta nem nyert versenyt. Vettel mögött egy újonc is tud végezni, mondjuk Leclerc. Ő Ferrari-pilóta, és nagyon gyors.

Raikkönent nem értem miért szeretik annyian.

2017. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Vettel kikötötte hogy akkor marad ha nem kap versenyképes csapattársat. A Ferrari meg mindenképpen meg akarta tartani Vettelt így nem maradt más opció. Inkább bukják fixen a konstruktőri vb-t de rajkó marad. Szerencsére megint megnyírták a fizetését.
2017. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!