Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Sutil vagy Hülkenb...

Szerintetek Sutil vagy Hülkenberg a tehetségesebb/jobb F1-es pilóta?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 00:24
 1/7 007Prof válasza:
Valószínű Hülkenberg (de ne vegyél rá mérget).
2017. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem az a véleményem, hogy nagyjából egy kaliber a kettő, csak Hulk-nak jobb a marketingje.

Sajnálom, hogy Sutilnak dobogó nélkül kellett visszavonulnia. Több volt benne.


De érdekel mások véleménye is, ezért tettem fel a kérdést. :)

2017. júl. 9. 13:03
 3/7 anonim válasza:

Ha tényleg érdekel a "véleményem" akkor nem bánod hogy ilyen későn válaszolok. :D


Mivel nem voltak soha csapattársak ezért Forma 1-re nem igazán építhetünk. Formula 3 Euroseriesben ugyanazzal a csapattal Adrian 2. és Nico (pár évre rá) 3. lett.

Sutilnak van emellett egy Japán Formula 3 és egy Formula Ford bajnoki címe.

Hülkenberg megnyerte a Formula BMW-t, az A1 Grand Prix-t, a Formula 3 Euroseries-t, a GP2-t, A verseny felét vezette a '12-es Brazil nagydíjon és a legfontosabb, hogy megnyerte Le Mans-t 2015-ben.


2011-ben Sutil 15 ponttal verte di Restát még Hülkenberg 16-tal 2012-ben. 2013-ban a brit 19 ponttal végzett Sutil előtt.

Ugyanebben az évben Nico 45 ponttal verte Gutierrezt, egy évre rá Sutil nem tudott pontot szerezni, de még így is egy kevéssel a mexikói előtt végzett.


Igen igen ez gyakorlatilag nem egy vélemény, de szerintem így neked is könnyebb lesz megalkotnod a véleményed. :)

2017. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sutil 1 késelős gyökér!
2017. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Ez irreleváns. (egyébként nem késsel történt a dolog, hanem törött üveggel)

2017. nov. 29. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Sutilt valamiért nagyon bírtam, jobban örülnék, ha ma is ő lenne akár Hülkenberg helyett az F1-ben.
2018. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is bírtam Sutilt, már 2007-ben felfigyeltem rá, mikor megnyerte azt az esős szabadedzést a Spykerrel. Miután Kimi elment rallizni, én neki meg Button-nek kezdtem el szurkolni. Szerintem több volt benne jóval, mint amit elért.
2018. jan. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!