Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1 Hungaroring belépő...

Forma 1 Hungaroring belépő melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Igazándiból sajnos anyagilag nem tudok nagyot vállalni, de jövőre mindenképpen szeretnék kijutni.

Ami feltétel, hogy egész hétvégés legyen. Én lényegében erre jutottam, hogy ezek jöhetnek szóba.


silver 5 hétvége 120€ kicsit sok, de talán még beleférne, Bronz 1 vagy 2 hétvége 75€, állójegy hétvége 70€ (utóbbi felé hajlok nem feltétlenül azért mert a legolcsóbb, ülőhelynél is kifoghatok egy rosszat, főleg ha egy nálam jóval magasab emberke ül majd előttem amire komoly sansz van lévén 165cm vagyok).


Nem tudom melyik lenne a legértelmesebb választás. Korábban még nem voltam kint, így semmi tapasztalatom nincs. kijutni busszal fogok valószínűleg.


Köszi előre is a segítséget :)



2017. nov. 7. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi silver 5-be megyünk 3. éve... szerintem jó hely
2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, komolyan. Pénteken-szombaton én mindig mászkálok, beülök bárhova (bár tavaly már komolyabban nézték és valamelyik Silverbe nem engedtek be) a futam meg a bronzból se rosszabb, mint máshonnan. Előzés úgyis alig van, és az is csak a pálya legelején, ami nálad nem játszik.
2017. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam venni ezüst tagsági díjat, az 5K: [link]

és akkor a legolcsóbb jegy 10K, így összesen 15k-ból van meg a jegyem.

2017. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom megvetted-e már, de mi tavaly állóval voltunk és borzalmas volt! Reggel nagyon korán a pályán kellett lennünk, hogy rendes helyünk legyen (12-es kanyar mellett ültünk közvetlenül a kerítéssel szemben), igazából a péntek-szombat még nem is volt olyan durva, viszont vasárnap a futam alatt körülbelül az ölembe ült egy szerb nő, mindaddig, míg el nem küldtem. Természetesen még neki állt feljebb. Szerintem inkább akkor már jobban megéri beruházni az előttem említett klubos jegyre, a tribünje is elég jó helyen van. :) Mi idén SuperGoldot vettünk, mert a tesztek alatt nagyon megtetszett.
2018. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!