Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mikorra érdemes kimenni a...

Mikorra érdemes kimenni a Hungaroringre F1-es versenyre, hogy jó helyünk legyen (álló jeggyel)?

Figyelt kérdés

Idén megyek először F1-es versenyre, és érdekelne néhány dolog.

1. Mikorra érdemes kimenni, hogy jó helyet találjunk magunknak(álló jeggyel)? ( Szombatra, és vasárnapra megyünk)

2.Mit érdemes magunkkal vinni?

3.Melyik részre érdemes menni? Néztem a térképen, a célegyenes ráfordító utáni, illetve a 11-es kanyar környéki rész tűnik aránylag jónak. Aki volt már kint leírthatná mik a tapasztalatai ezekkel a helyekkel kapcsolatban.

Köszönöm előre is.



2013. júl. 8. 15:44
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a célegyenes utáni első kanyar a legjobb, mert ott mindig történik valami. Főleg a rajt után az első körben. Szóval ha akarsz látni egy pár repülő szárnyat vagy kisodródást, akkor oda állj. :)
2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha valamit akarsz látni, akkor a célegyenes ráfordítóba, vagy az 1-eshez menj. A lényeg, hogy olyan részre menj, ahol valami kanyar vagy bármi érdekesség van pl kigyorsítanak vagy bármi.
2013. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MrPifta ***** válasza:
mikorra érdemes menni? Vasárnap 9:25-kor kezdődik a GP3-as verseny, tehát addigra már érdemes kimenni. Ez után GP2, utána Porsche szuperkupa van, végül 2-kor a Forma 1. Aki csak 2 előtt nem sokkal érkezik, az az ülőhely mellett 3 izgalmas futamról is lemarad.
2013. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Reggelre mikor kezdődik a program.
2013. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Minél hamarabb. :) Én 9 órát javasolnék, ez után már kezdődnek a programok és sok érdekességet is láthattok, fel lehet fedezni a pálya környékét, szóval nem fogtok unatkozni.


2. Enni és inni mindenképp vigyetek. Enni szendvicset, kekszet, almát. Inni vizet (min. 1 liter/fő). Persze ott is vásárolhattok, de horribilisek az összegek, például 1 db alma 300-400 forint, egy fél literes víz kb. 800 Ft.

Esőkabát/esernyő, naptej, kalap/baseball sapka, napszemüveg. Tavaly mi reggel még szétáztunk, délben meg már égtünk a napon, sosem lehet tudni, hogy milyen lesz az idő.

Egy kisebb pokróc, pléd, ha le akartok ülni.

Fényképezőgép egyértelmű. Esetleg távcső.

Kicsit tompítja a hangokat, úgyhogy mindenképp érdemes vinni füldugót.


3. A célegyenes környékére álljatok.

2013. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 9. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jó helyen akartok állni nyitásra ott kell lenni.

Enni, inni, sapkát a nap ellen mindenképp vigyetek, meg napolajat, vagy esernyőt

2013. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Idén a 4. alkalommal megyek állójeggyel, így van tapasztalatom!

1. Én kapunyitásra megyek mindig, reggel 7

2. Gyakorlatilag pár szendvicset és üdítőt, esetleg 1-2 sört még beengednek. Én mindig viszek magammal esőkabátot, táskában elfér, ha esetleg nincs eső, akkor magadra tudod teríteni leégés ellen, vagy rá tudsz ülni, nekem hasznos. Fényképező, távcső, ha csak nem nagyon profi cucc, nem fogják elvenni

3. Szerintem a célegyenes elején lévő füves domb a tribünök között, de van aki a célegyenes végét mondja a főkapu felőli részt a rácsos kerítésnél.

Nagy élmény lesz, ha jó helyet sikerül kifogni. Nem adja vissza a TV azt a hangulatot, hangokat, illatokat, benzin és gumiszagot.

2013. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ :)
2013. júl. 17. 09:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt nem is tudtam, hogy a célegyenes végén van állóhely. Ott belehet látni az egész 1.kanyart? Mennyire van az távól az 1.kanyartól, nem tudod? Van ez a kis "Official Guidebook", amit a jegyhez adtak, ott van a pálya körül egy ilyen kis szaggatott vonal szerűség, az lenne a kerítés?
2013. júl. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!