Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a f1-ben a mclaren...

Zsoltháromszáztizen6 kérdése:

Szerintetek a f1-ben a mclaren renault esély lesz a vb-re?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 15:47
 1/5 anonim válasza:
Szerintem minimum 5 évig biztos nem. Iszonyat erős a Merci. A Ferrari is nagyon fejleszt és egyre közelebb érnek a mercikhez. Ha mondjuk visszaváltanának V8-as motorra vagy másra akkor sem adnék túl sok esélyt nekik. A Ferrari mindig top csapat volt. Nehéz lenne őket megverni. A Merci is csak azért sikeres mert annó Schumacherék már erre a turbós V6-os korszakra fejlesztettek 2010 környékén. Szerintem lassan eljön a ferka ideje és megint toppon lesznek. Nem tart örökké Schumi fejleszése. Lassan elavult lesz.
2017. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
R.I.P Mclaren :(
2017. dec. 23. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A mercivel sem voltak sehol. Jó nem ennyire hátul 1-1 mák győzelem leesett nekik, de a csapat már a Honda előtt is legagyisodott. Pénzes szponzor azóta sincs, és még a Honda pénze is ugrott. Ráadásul a Renault sem sokkal jobb már mint a Honda. Kicsit erősebb, de megbízhatóságban majdnem annyi probléma volt. Igazából nem az a kérdés hogy mikor lesz a csapat világbajnok hanem hogy meddig húzzák még. Szerintem az elkövetkezendő években bedurrantanak egy IndyCar meg sportautó programot és szépen lelépnek.
2017. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy lelépnek.
2017. dec. 31. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig elég egyértelmű hogy miért rúgták ki Dennist és lett Brown a csapatfőnök. Dennis inkább vitte volna csődbe az egész gyárat minthogy az F1 programot töröljék, míg Brown alapjaiban más kaliberű ember, neki elég jó kapcsolatai vannak az F1-en kívül lásd Alonso indys indulása is kb egy telefonhívásába került. Szerintem neki az alap feladata a McLaren F1-en kívüli programjainak bedurrantása, és ha nem jönnek eredmények 4-5 éven belül akkor lelépnek, mert így hogy nincs komoly szponzoruk nettó veszteség az egész és a McLaren nem akkora cég mint a Merci Ferrari vagy Renault hogy ezt az értelmetlen pénzszórást sok sok évig megengedhesse magának.
2017. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!