Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1! Ti mit szólnátok egy...

LaciGrosj8 kérdése:

F1! Ti mit szólnátok egy Vandoorne-Magnussen duóra a McLaren Honda-ban? Összejöhet a jövöben?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
persze ha cêl az utolsó sor akkor összejöhet.
2016. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de én úgy érzem lehet egy kicsit Vandoorne is túl van lihegve, és Magnussent is hajlmosak a jó debütálás miatt feljebb emelni. Én pld. Oconra, Strollra sokkal kíváncsibb vagyok, Verstappen pedig szerintem a jövő bajnoka.
2016. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
Végigverte a GP2-t, nagy pilóta. Mondjuk Gutierrez is GP3-bajnok volt, F1-ben semmit nem mutatott.
2016. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milliószor láthattuk hogy aki alsóbb kategóriákban tarol az az F1ben általában szenved.
2016. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vandoorne szerintem nagy pilóta lehet a jövőben, ha a technika megfelelő lesz alatta. Magnussenben viszont én személy szerint nem sok potenciált látok. :)
2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszen, hogy Magnussen kapna még 1 esély a McLaren-től.
2017. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes így 7 év elteltével visszaolvasni a válaszokat.


A kérdésre válaszolva, McLaren-Honda már nincs, Vandoorne rég nem tagja a mezőnynek, és nagy összegben fogadnék arra is, hogy Magnussen már nem fog McLarent vezetni az f1-ben, sem más kocsit a Haason kívül (aztán ki tudja, lehet 2029-ben, Magnussen mclarenes VB címekor idejön egy kommentelő, aki utólag megmondja a tutit 😂).


Szóval ez a felállás gyakorlatilag kizárt.

jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!