Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hungaroring Classicra kamera...

Hungaroring Classicra kamera stabilizátort be lehet vinni?

Figyelt kérdés

Hungaroring Classicra szeretném vinni idén a stabiliziátoromat (flycam nano dslr). Gondolom nem foglak titeket meglepni, videókat szeretnék csinálni. Tavaly is részt vettem az eseményen, stabilizátor nélkül, és emiatt leginkább csak képeket csináltam. Utánanéztem kicsit a dolgoknak és ezt találtam:


8. A Helyszínre és a parkolók területére állatot bevinni tilos. Továbbá tilos a felsorolásban szereplő tárgyak Helyszínre történő behozatala: kés, tűzijáték, könnygáz, duda, jelzőfény, fegyver, veszélyes eszközök, lézer eszközök, üveg, üveg edény és bármilyen más tárgy behozatala, amely fegyverként használható és/vagy a közbiztonságot veszélyezteti. A fenti felsorolásban szereplő tárgyak bármelyikével érkező látogató belépését a Promoter megtagadja.


9. A Rendezvény látogatója az eseménnyel kapcsolatban semmilyen hang-, kép-, audio-vizuális felvételt nem hozhat létre, nem tárolhat, nem rögzíthet, nem küldhet tovább és semmilyen információt vagy másfajta adatot, beleértve a hivatalos időmérést, eredményeket, teljesítményt, időjárást vagy versenyirányítási adatot nem tárolhat, nem rögzíthet vagy továbbíthat.. Tilos a Rendezvény helyszínére minden olyan eszköz behozatala, amely a fenti cselekményeket lehetővé teszi. Személyes elektronikai eszközöket (köztük kamerát, mobiltelefont és más kézi kommunikációs eszközt) csak abban az esetben lehet a versenypályára bevinni, ha minden a Rendezvényen felvett, eltárolt felvételből származó vagy származtatható felvétel, adat, kép - beleértve fotót és álló képet - felhasználása kizárólag személyes/privát/nem kereskedelmi célra történik.


A stabilizátor, ami lényegében egy nagy cső, veszélyes eszköznek számíthat szerintük?

A videózásról annyit, hogy ha látják hogy éppen a stabilizátorral flangálok akkor megkérdezhetik eseleg hogy mit szeretnék kezdeni a felvételekkel? Nyílván saját magamnak készítem, semmi kereskedelmi célra. Max youtubera tenném fel, mert egy szépen megvágott videót szeretnék készíteni.

Tapasztalatok esetleg valakinek ezügyről?



2018. márc. 6. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A mai világban mindenki fényképezőgéppel, telefonnal szaladgál az ilyen eseményeken. Vagy épp horgászbotra szerelt zászlóval, esernyővel, napernyővel.
2018. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!