Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Manapság utazásra még fontos...

Manapság utazásra még fontos vinni fényképezőgépet vagy elég egy jó kamerájú okostelefon?

Figyelt kérdés

Bevallom nem szívesen vinnék fotógépet is, az okostelómnak elég jók a képei, megelégednék azzal. Szerintetek ez ciki? Égő? Ti vinnétek fényképezőgépet a helyemben?

Köszi előre is.



2015. jan. 24. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Én vinnék! Messze nem csinál olyan jó képet Még 1 okostelefonsem! Csak a funkciót vedd alapúl:a f.gépnek az a kötelessége és megasan +is felel...
2015. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
69%

Akkor fontos vinni, ha jó minőségű képeket szeretnél. Ha elégedett vagy a mobillal készült fotók minőségével, akkor ne vegyél csak azért egy tükörreflexes fényképezőgépet, mert azt írták az interneten.

Én mindig viszem az enyémet, habár tény, hogy nagy és nehéz, de kifolyna a szemem, ha a mobilos fotókat kéne nyaralás után itthon visszanézni.

2015. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ milyen utazásra. Nekem van egy jó tükörreflexes gépem, de rövidebb, repülős, városnéző utakra nem szeretem cipelni. Hosszabb nyaralásra vagy ha kocsival megyünk, akkor persze nem gond, elfér a kocsiban. Egyénként hozzáteszem, hogy az LG G2 telóm is olyan jó képeket csinál, hogy óriási különbség nincs, sőt már volt olyan utam, ahol a gépet nem tudtam használni, csak a telót.
2015. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha fontos a minőség vegyél egy jó MILC-et és tanulj meg fotózni. Ha nem fontos akkor meg egy jobb mobiltelefont (akár PureView kamerás Nokia vagy ilyesmi). Neked kell tudnod mire van szükséged. Az meg, hogy mi a ciki/égő nem teljesen mindegy?
2015. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

A telefon telefonálásra való a fényképezőgép meg fotózásra. Egy mobil soha nem fog olyan jó képeket csinálni mint a legszarabb fényképező. Persze ha csak a mobil kis kijelzőén akarod nézegetni akkor az is jó.

Egyébként Ázsiában az embereknek általában nincs fényképezőgépük ott mindenki mobillal fényképez.

2015. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, kicsit le vagy maradva! Csak nem valami ős Nokiád van?
2015. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
22%
Szóval egy mobil nem fog olyan képet készíteni mint egy vacak fényképező gép? :) a fényképezőm 14 mega pixeles a mobilom 20.7 mert egy Xperia z 1 aminek annyira tiszta képe van hogy csak haeználni kell :)
2015. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
KZoom-om van. Alap, hogy ilyen telóval nem hordok fényképezőképet is...
2015. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
81%

Rendkívül nevetségesek ezek az úgynevezett okostelefonok, meg azok is, akik ennyire odavannak a telefon kamerájáért.

Kinek jut eszébe 20 megapixelt összesűríteni egy olyan pici CCD-re? Olyan silány képeket csinál, hogy őrület! Ezek az emberek azt hiszik, hogy egy fényképezőnek a legfontosabb tulajdonsága az, hogy hány picel van összesűrítve a MOSFET-panelen. Elárulom, hogy aki ért a fényképezéshez, és a gépekhez, annak ez nagyjából 6-odrangú dolog. És aztán nem értitek, hogy miért csinál összehasnlíthatatlanul jobb képet egy 10 megapixeles tükörreflexes a kis 20 megapixeles, valakik által fényképezőnek nevezett kis mobilodnál.

2015. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

9-es

Rendkívül nevetséges az, hogy azt sugallod, valaki mindenképpen vigyen egy tükörreflexes gépet nyaralásra, mert különben az összes fotós szemberöhögi..

Megsúgom neked: aki nem akar félprofi gépet venni 200k-ért és csak nyaraláson szeretne pár képet kattintgatni, az legjobb esetben is csak egy kis kompakt fényképezőgépet fog vinni max 30 ezerért..

Ekkor viszont már oly mindegy, hogy okostelóval, vagy ilyen géppel tolja..

2015. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!