Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1 kommentátorai mért...

A Forma-1 kommentátorai mért vannak annyira oda azért a Sár Löklerkért?

Figyelt kérdés

Én nem látom, hogy olyan kimagaslóan teljesítene. Oké, kis csapatnál van, de akkor is inkább középszerűnek gondolom.

Ennek ellenére a Szujó állandóan vele van elfoglalva, mindig ajnározza.

Rendben van, hogy ő is emberből van és neki szimpatikus, neki szurkol. De a közvetítés alatt nem pártatlannak kellene maradnia?

Régebben az Okonnal csinálta ugyan ezt. De róla mostanában leszokott és a Löklerk a kedvence.


2018. júl. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
"Sár Löklerk" Ez a nap vicce!
2018. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mit nézel, de Szujó és Wéber is erősen Max Verstappen szimpatizáns. Engem inkább ez zavar, mintsem az, hogy a most éppen versenyek óta jól teljesítő újoncot gyakran megdicsérik. Ráadásul Wéber - szerintem direkt - folyton franciázza az amúgy monacói versenyzőt. Ez kb. olyan, mintha Micheliszt lerománoznák.


Amúgy sokkalta komolyabban vehető lenne a kérdésed, ha nem jópofáskodnál azzal, hogy fonetikusan írod le a versenyzők neveit, mert ez amolyan óvodás humor.

2018. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Istenem, kb. 0,5mp-el van csapattársa előtt, többször került a legjobb tízbe, és az F2-t is fölényesen nyerte.
2018. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!