Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnám pontosan megmérn...

Hogyan tudnám pontosan megmérni, hogy milyen gyorsan futok km/h-ban?

Figyelt kérdés

Van okostelefonom, azon letöltöttem sebességmérő alkalmazást, de az biztosan kevés értéket mutat, ugyanis 15 km/h-t mutatott. Van egy Polar pulzusmérő órám, az meg pont fordítva, azt hiszi, hogy én vagyok maga Usain Bolt, ugyanis 39.9 km/h-t mutatott max speednek, amit azért tartok kizártnak, mert akkor az olimpiára készülnék és nem ezt a kérdést írnám..


Olyan távot ahol ki lenne mérve távolság fixen és pontosan és stopperrel nézhetnénk 2 pont között, na ilyenről nem tudok a városomban...


Az autó kilóméterórája meg csal és nem is mutatná pontosan sem...


Van vmi egyéb megoldás ami szóba jöhet és pontos eredményt adhatna?



2018. okt. 12. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több alkalmazást. Van, amelyik átlagos sebességet és max. sebességet is mutat, ha pl. belesprintelsz, de nem azt a tempót csinálod végig, az lehet jóval több, mint az átlagsebességed.

Nekem a sebességmérések jók szoktak lenni, az útvonalrajzokkal van inkább problémám, meg erdős részen pontatlan, amit most használok, úgyhogy én is próbálgatok még mást is.

2018. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik alkalmazást használod? Én az Ulysset
2018. okt. 13. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van a Caynax Sports Tracker, ezt azért raktam fel, mert offline is jót írtak róla, és amikor elkezdtem, nem volt mobilnetem, csak wifin csatlakoztam fel, ahol tudtam.


Illetve egy futáson ajánlotta valaki ezt, hogy neki ez vált be, még nem teszteltem:

[link]

2018. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima fizika. Tudd az időt és a távot, aztán v=s/t.
2018. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!