Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Max Versteppannek vagy Daniel...

Max Versteppannek vagy Daniel Ricciardonak van nagyobb esélye arra hogy világbajnok legyen?

Figyelt kérdés
Objektíven nézve a dolgot, a két Red Bull-pilóta közül melyik a jobb, ki lehet hamarabb világbajnok?

2018. nov. 11. 23:24
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Miután Ricciardo elmegy a Renault-hoz, én meg jobban bízok abban, hogy a Honda a Red-Bullal jobb lesz, mint a Renault, így azt mondom, hogy Verstappen.
2018. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vertappent látom inkább olyan alkatnak, Ricardo az nekem oylan mint Webber volt Vettel mellett jó pilóta tud is küzdeni a pályán de nagyon domináns csapat társ mellett csak másodlagosnak tűnnek.
2018. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyeik a jövő évre százalékot tekintve ugyanannyi: 50-50%. Távolabbi jövőt tekintve a csomagtól függ, hogy mit kapnak arra, hogy bizonyítsanak. Évek szempontjából Ricciardonak kevesebb esélye van, mert Verstappen még mindig szemtelenül fiatal és már most ott van a tűz közelében, míg Ricciardo az ismeretlenbe vágott bele.
2018. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Verstappen. De jelenleg túl tiszteletlen, forrófejű és buta hozzá. Ricciardo a Renault-val ismeretlen vizekre evez, de ne felejtsük, hogy a Red Bull a Hondával szintén. Szerintem nem lesznek jobbak jövőre mint idén, szóval akár a Renault le is hagyhatja őket.
2019. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, Verstappen már világbajnok, Ricciardo még nem
2021. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!