Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Európa futam, vélemény?

Európa futam, vélemény?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális válaszokat
2010. jún. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1. Teljesen felháborodtam, amikor kiderült, hogy Hamiltonra CSAK olyan mértékű büntetést szabtak ki, mert ha így vesszük, még az a kis sz*ros (aki szabálytalanságot követett)jobban jött ki, mint Alonso, aki ugyan tudta, hogy a savety car a hátrányára lesz, de szabályos maradt. Remélem az a kis k*cs*g Hamilton következőleg nem ússza meg ennyivel, és jobban megbüntetik, mert nem egyszer követett el szabálytalanságot pályafutása során.

Vamos Alonso!


2. Webber "balesete"... húúú, hát sokkal-sokkal rosszabbul is kijöhetett volna belőle, de helyén volt az esze, amikor jóval a becsapódás előtt már fékezett.

2010. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Hamilton-eset kapcsán azért annyi még nem tiszta,hogy a Safety Car-t "mettől kezdve" nem lehet megelőzni,mivel még éppen kifelé tartott a boxból (tehát elvileg még nem volt a pályán) amikor Hamilton elment mellette.

Tudtommal a boxutcából kihajtó járművet (amíg a vonalon belül van) sárga zászló alatt is meg lehet előzni - nem tudom,a SC-ral mi a helyzet...?


Egyébként távolról sem vagyok Hamilton fan,csak ez azért fura.

2010. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hamiltonról inkább nme mondok véleményt! Mert mert mert... Mind1

Most inkább a Mercedesről fejteném ki a véleményem! Mit csinálnak szerencsétlenek?Schumi versenye tönkre lett téve. A rajtja viszont gyönyörű volt. Rosberg meg végülis nme csinált semmi különöset!Ő a rajtot elrontotta nem is kicsit! dE a multkor sem volt a legszebb a rajtja! Most nem tudom mi lesz a Mercivel! Én még mindig várom a csodát! Várom Schumi feltámadását!


Webber balesete:Uhh hát hát hát szerencsére megúszta


Kobayasi: Szép volt!!!!


Petrov rontotta még el a rajtot nagyon! Amit Gyula meg Palik észre sem vett!


És 2-0 a németeknek a tegnapi sporteredményeket tekintve!!!:) Lefociszták az angolokat!!!



Go Schumi Go!!!!


11/L

2010. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy újra Vettel nyert.


Hamilton egy mázlista.


Schumachernek megint nem jól jött ki a lépés, pedig nem ment rosszul.


Kobayashi ok.

2010. jún. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az FIA egyszerűen érthetetlen...és még azt mondták hogy a Ferrarikat segítik:P

Kobayashi nagyon ügyes volt, Webber megkapta a szárnyait, Schuminak meg megint elcseszték a versenyét :(

2010. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!