Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti az olimpiákon melyik...

Ti az olimpiákon melyik versenyszámokat nézitek a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Melyik a legszórakoztatóbb, vagy ahol a legjobban lehet izgulni?

2019. márc. 27. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Téli:freeststyle si,snowboard,si snowboard cross,lesiklások de csak egy darbig. Jégtánc,curling.

Sifutá,biatlon de az is csak egy ideig.

Meg a mogul.

Nyári:kerékpár,bmx,mtb,talajtorna,a múltkor néztem a vadvizi evezést. A simát is szoktam. Meg a torna talajon és szeren.

2019. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olimpián az egyéni sportokat szeretem, a csapatsportok nem érdekelnek, csak ha a magyarok játszanak. Páros (kajak, tenisz, műugrás) még úgy-ahogy elmegy, de ilyenek hogy foci, röplabda meg kosárlabda szerintem nem olimpiára valók. Az olimpia az egyéni teljesítményről szól, nem arról hogy melyik nagy ország válogatottja veri le a kicsiket. Az úszás és a torna pl a két kedvenc sportom közé tartozik, de a váltót és csapatversenyt megvetem és unfair-nek tartom.

Ami a leginkább szórakoztat, az az úszás, műugrás, torna, a legtöbb atlétikai szám, triatlon, lövészet (puskával és íjjal egyaránt) és súlyemelés.

2019. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem nézek olimpiát. Dögunalom és színvonaltalan. De ha mondani kell valamit a rugby sevensben minden benne van és rövid is.
2019. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a váltót és csapatversenyt megvetem és unfair-nek tartom"


Megkérdzhetem,hogy miért?

Ott is számít az egyéni teljesitmény legalábbis váltonál biztosan. Illetve ha valaki válogatott versenyző az egy darabig valóban csapatos eredmény de pl.:a gólt már ő szerzi ami egyeni teljesítmény. És nem omlott össze a nyomás alatt,hogy:"jaja nálam a labda kezdjek is vele valamit."

2019. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!