Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2000 méter futás jobban mehet...

2000 méter futás jobban mehet szöges cipővel ami atlétikához való?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kell futnom a 2000 métert és van szöges cipőm meg sima futó cipőm. A szöges cipőmhöz az volt írva hogy hosszútávra való (800-10000) de nem tudom, hogy a gyakorlatban is beválna-e. Addig már nem lesz lehetőségem kipróbálni csak majd élesben.

Tapasztalata van valakinek? Jobban mehet benne a futás? Tapasztalatokat véleményeket előre is köszönöm :)

17/L



2019. máj. 3. 18:25
 1/3 Skatebird ***** válasza:
100%

Csak egyszer volt rajtam kölcsön cipő, egy vizsgán: 3400m max.10 percen belül.

Fura érzés volt az elején, más benne futni, de sokkal intenzívebben, gyorsabban lehet. Erősen tapad, nagy erőt lehet kifejteni, ami teljes egészében előre visz, nem csúszik ki a láb hátra, jobban lehet nyújtani a lépést. Ha szereted kihajtani magad, akkor tetszeni fog. Élmény volt benne futni. Bár nem bántam volna, ha nem élesben tesztelem, mert a szokásosnál jobban elfáradt a vádlim, achillesem, ..gondolom a bénázás az első pár körön:)

Bármelyik cipőben, de hajrá holnap!!:o)

2019. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szöges erre való. Nyugodtan vedd fel
2021. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
#2 Kicsit elkéstél vele
2022. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!