Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik uszodába érdemes járnom?

Melyik uszodába érdemes járnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék úszni járni komoly fogyási célzattal. Azonban Budapesten ahogy láttam nagyon durva árak vannak. Ezért érdekelnének a tapasztalatok,ha már olyan sokat fizetek,legalább legyen olyan az uszoda,amiben szívesen is tartózkodom. Gondolok itt pl arra,hogy mennyire szokott nyüzsi lenni, melyik nap mikor vannak legtöbben mert akkor azt az időszakot kerülöm, ilyesmik. Meg hogy tényleg ár-érték arányban melyik a legjobb.

11.kerületi vagyok,így ahol közeliek lennének ideálisak.

És ugyanitt úszótársat keresek:) jó lennne ha nem egyedül kellene felfedeztem mindent hanem lenne társaságom:)

19/L



2019. aug. 2. 11:05
 1/2 subrette ***** válasza:
71%

A Tüskecsarnok uszodája még nem zsúfolt. Itt a nyitvatartás és árak: [link]

Nyéki Imre uszoda a Kondorosi úton elég zsúfolt szokott lenni, és drága ahhoz képest.

A Ménesi úton az NKE Közigazgatási kar uszodája is elég drága és tele szokott lenni.

2019. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden időpont függő. A nap közepén nincsenek sehol se sokan, este meg mindenhol túlzsúfoltság van, mivel akkor érnek rá az emberek, ráadásul ekkor még jellemzően a legtöbb sáv foglalt, így a kevés maradék sávban nyomorognak. Kora reggel meg közepesen sok ember van, de szabadok a sávok, így akkor lehet úszni, ha nem is a legjobb.
2019. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!