Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Elvették egy ismerősöm horgász...

Ilda25 kérdése:

Elvették egy ismerősöm horgász engedélyét. Szeretnénk ez ellen fellebbezni. Tudnak esetleg valaki segíteni hogy hova kell írni illetve hogy mit?

Figyelt kérdés

Sajnos ismerősöm gyógyszeres kezelés alatt áll. Lehet hogy jővőre már nem is él.

Kemoterápiára jár és ennek hatására elfelejt dolgokat. Általában én megyek vele horgászni és szolok neki hogy írja be a halat amit fogott.

Aznap mikor elvették egy haverjával volt aki tőle messzebb volt. Fogott halat az ismerősöm éltette szákba és elfelejtette beírni. Rá kb 10 perc mulva megjelentek a halőrök akik szarják le hogy beteg vagy nem azonnal elvették az engedélyét... Persze ez a dolguk alá írom,de épp pár nappal előtte ugyan azok a halőrök ellenőriztek minket akkor én is ott voltam semmi gond nem volt.

Valaki segítsen kérlek



2019. szept. 27. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
sehova, mert fölösleges. szabályt szegett, elkapták, megbüntették. ennyi!
2019. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség mert fel lehet lebbezni ez ellen,de nem tudom hogy kinek kell írni ez ügyben. Hülyeséget meg ne irj ha nem tudod a választ
2019. szept. 27. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szarjatok rá egy nagyot, menjetek engedély nélkül. 1 évig elhorgászgattam engedély nélkül.
2019. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 svince73 válasza:
Illetékes megyei halászati osztály vezetőjét keresse valaki hozzátartozó. Orvosi papírokkal. Ha rendes ember akkor mérlegel, és ad 1 hónapos eltiltást, kis pénzbüntit. Nem halat akart lopni, csak elfeledte beírni. Hazudik aki azt mondja ő nem járt még így! Csak nem jött ellenőr! Sikerüljön!
2019. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik vannak nagyobb férgek a bkv ellenőröknél meg a köztereseknél...
2019. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

svince73 Köszöntem a választ :) ez iagzán hasznos volt.

Azért majd megírom kommentbe mit sikerült intézni

2019. szept. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!