Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a feeder botrol?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 29. 12:01
 1/2 grafno ***** válasza:

[link]


Itt csak 6790. 1000ft sporolsz.

Azt gondolom, hogy kurwa olcsó. A kínaiak betornek már mindenhova. Vedd meg. Neten 2hetig visszatudod küldeni ha nem jönne be.

2019. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leakciózva a legjobb ár-érték arányú feeder bot a piacon, feltéve, ha lehet még kapni.

Négy éve vásároltam az erősebbik szériából (Intruder Carp) egy három méterest, nekem pontosan a rövid hossz miatt kellett egy erős feeder (az 60-120 gr dobósúlyú), már akkor is akciós volt.

Valóban erős, egy kilós kárász alatt nem nagyon hajlik a blank, de nekem olyan kellett.

Tavaly rendelni akartam ebből a 30-80 gr-osból is egy 3 méterest, kint volt a webáruházak kínálatában, de már nem volt kapható.

Négy év leakciózva sok idő - vagy rengeteg volt raktáron, vagy keveset adtak el, vagy már elfogyott - nem tudom.

Ennyi pénzért nem nagyon találsz jobbat, nem a legkönnyebb botok, de karbonból készültek, a blank színe mélyzöld (nem fekete), nem véletlenül árazták be eredetileg 20ezer fölé viszont ott már rengeteg a konkurencia.


Van abban igazság, hogy amit manapság nem Kínában gyártanak, az hamisítvány :-)

A horgászcuccok között is nehéz olyat találni, amit nem valamelyik olcsó távol-keleti országban szerelnek össze - Kínában készült ez a bot is, meg nagyon sok, magasabb presztízsű márka is ott gyártatja a cuccait.

2019. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!