Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Elképzelhető, hogy 2-3 év...

Elképzelhető, hogy 2-3 év alatt eltűnnek a csukák egy csatornából?

Figyelt kérdés
Békéscsabai élővíz csatornáról van szó, tavaly előtt jókat lehetett pergetni állítólag, akkor nem jutottam ki, most viszont van lehetőségem, viszont nem igazán találkoztam csukával(horgászni tudok rájuk, mielőtt ezzel jönnétek, mindig szoktam fogni, más vizeken). Lehetséges, hogy eltűntek? Vagy ennyi idő alatt biztos, hogy van még benne?
2019. okt. 22. 09:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Főleg pontyozók szoktak lenni amúgy, kárász,keszeg,compó, hébe-hóba amur. Meg nagyon törpés a viz, egy-két domolykó és balin is van benne állítólag.
2019. okt. 22. 09:13
 2/3 anonim ***** válasza:

A csukákat meg lehet tizedelni, ha visznek mindent, amit megfogtak.

Főleg az 1-2éves rutintalan kis csukák hajlamosak ráugrani minden mozgóra, az öregebbek azért már rutinosabbak, óvatosabbak, de ha éhesek azok is megfoghatóak.

Viszont az is lehet, hogy a kellemes időben még ott van a csukák előtt a sok táplálék hal, nem zabálnak ész nélkül mindent... bár a kicsiknek ilyenkor is jelentkezni kellene néha.

2019. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor erre a kérdésre inkább novemberben találom meg a választ gondolom. Mert még mindig elég meleg van.
2019. okt. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!