Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha uszodába mész a fürdőuhát...

Ha uszodába mész a fürdőuhát otthon felveszed, vagy az öltözőben? Fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 04:37
1 2
 11/19 gabesz147 válasza:
100%
Változó, ha időkorlátos, vagy zsúfolt öltözőjű helyre megyek, otthon, és viszem az alsóneműt a végére.
2019. nov. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 jegecske ***** válasza:
7%

ez probléma, h kérdezni kell?

hülyeséget kérdezel

ott veszed fel ahol akarod

2019. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Regisztrátor válasza:
62%
Otthon veszem fel és úszás után otthon veszem le.
2019. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Kangoo válasza:
31%

Uszodában a női öltözőben, valamiért mindig van üres hely.


Fiú/24

2019. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthonról megyek egyenesen az úsziba akkor otthon felveszem és ennyi. Legtöbbször csak délután tudok elmenni akkor elég zsúfoltság van és szabad fülkére is úgy kell várni 10-15 percet. Én akkor ezt az időt megspórolva a szekrényeknél ahova a cuccaimat beteszem ott lekapom a ruháimat mivel úgy is rajtam a dressz és bepakolok rögtön így nem kell fülkére várnom.

Aztán ha már végeztem az úszással akkor úgy a zuhanyzóba megyek ott jó alaposan letusolok fürdőruhában hogy arról is lemossam ezzel együtt a klór nagyját, aztán meztelen fürdök tovább. Utána felkapom a fürdőköntösömet a fürdőruhámat kicsavarom amennyire tudom és úgy egy szál köntösbe megyek a szekrényemhez a cuccaimért, majd onnan mivel szabad fülke akkor sem szokott lenni vagy bemegyek egy öltözőbe ahol mások előtt is simán felöltözöm, nők közt nem vagyok szégyenlős, és ennyi. Nyáron pedig fürdőruhába indulok el, maximum egy szoknyát kapok magamra, és úgy is jövök haza.

2019. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Amikor egyenesen mentem otthonról (vagy a szállásról) az uszodába/fürdőbe, akkor otthon vettem fel :)
2020. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A 15-ös, meg az összes többi otthon átöltöző is, remélem megtiszteli annyival a többit, h a medence használata előtt lezuhanyzik rendesen (lehetőleg tusfürdővel), és nem a medencébe mossa bele az izzadt, lucskos "szebbik" végét.
2023. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem életemben nem jutott eszembe otthon felvenni, de most, hogy a kérdés miatt belegondolok, összesen ugyanannyi idő és szerintem kényelmetlen is lenne abban villamosozni, gyalogolni.
2023. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A 2 utolsóra együtt: (és 16-os/'20.05.16. voltam)

Nyáron még azt is megcsináltam, hogy úgy mentem a Balatonra, hogy reggel otthonról indultam, este megint otthon, egész nap nem volt rajtam se nadrág(!) se rendes alsógatya, hanem mindkettő helyett egész nap csak azt hordtam a fürdőgatyáim közül, amelyik pont akkora mint egy rövidnadrág. Usziba nem is mennék ugyanígy, mert onnan mégis másban szeretnék távozni, ám a tóba egyrészt mindegy, hogy abba hogyan mosom bele magamat (nem, nem hugyozok bele, és ez utóbbi szennyez jobban, az izzadság pedig, attól még h ember s nem állat vagyok, sokkal természetesebb anyag a húgynál is, és annál pláne, hogy a sampon mivel van tele), másrészt a tóparton+nyáron meg tudtam csinálni, hogy a vízből kijövetel és a partról is továbbállás között megszáradtam a napon, hogy már ne vizes segget tegyek le a vonatra.

2023. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!