Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vajon a magyarok hány százalék...

Vajon a magyarok hány százaléka tud úszni legalább a vízbiztonság szintjén?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit értünk vízbiztonság alatt?
2019. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogyha, nem is szabályos tempókkal, de el tud lenni egy olyan medencében, amiben nem ér le a lába. Illetve esetleg egy vízi csúszdáról lecsúszva fel tud jönni gond nélkül a víz alól. tud a víz alatt is úszni pánikolás nélkül.
2019. nov. 9. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
20-30%?
2019. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aha, tehát ilyen 5 méter úszás kutya vagy nagymama mell stílusban.

Az azért sokaknak megy. De azt ne nevezzük úszásnak.


50 gyors az már értékelhető úszás, de az max 20% tudja, lehet sokat mondtam.

2019. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mellen szerintem 90%- a a magyaroknak elúszkál. Háton kb 70%-80%, gyorsban kb 60-70%, pillangózni a lakosság fele tud, bár szerintem több, mint a fele.
2019. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amilyen szar volt az "úszásoktatás" általános iskolában, az alapján 20%-uk tanul meg úszni, de közéjük is inkább azok tartoznak, akik már az "úszásoktatás" előtt is tudtak úszni. Szégyen, hogy egy ökröt odatesznek "úszásokatónak", akinek halvány fogalma sincs semmiről, és biztos még fizetik is érte, hogy ott bohóckodik a gyerekek előtt. Én az általános iskolai úszásoktatáson nem tanultam meg úszni. Később anyám megtanított 5 nap alatt a nyaraláson, azóta szeretek úszni és átúszom egy tavat is, ha arról van szó. De ha nem érdekelt volna az úszás, nem tanultam volna meg. Önerőből fejlesztettem magam az 5 nap után tovább, haverok pl. elmagyarázták a gyorsúszás módját is a mell után. Teljesen felesleges olyan ökrökre pazarolnia a pénzét az országnak, akik általános iskolásokat "tanítanak" úszni.
2019. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Mellúszni 90%? A nagymama mellez se tudja annyi, nem, hogy a szabályos igazi mellúszást.


Pillangó a lakosság felének megy? Hogy mivan??? Szerinted tud pillangózni kb 5 millió ember az országban? 😅


Az baj ha ezt komolyan gondolod. Ha trollkodsz akkor meg elég bénán csinálod...

2019. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Vajon a magyarok közül senki nem tud úszni, vízen már többen.
2019. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Én "magyar emberek" alatt az egészséges embereket értem, akik nem a kórházban a belüket kilógatva haldokolnak. A fél lábbal sírban lévő egészségi állapottal rendelkezőket, ha kizárjuk, az már rögtön a lakosság harmada. :-D

Az úszást rengeteg ember saját magától tanulja meg, mindenféle segítség nélkül. Az úszásnemeket is... Az emberi természet része, belénk van kódolva. Vízben születünk, az emberi test nagy része is víz. Az, hogy az emberi lények között rengeteg a genetikai hulladék, aki el van magától szállva, mert úszó oktató, vagy mások által megtanult valamit, aminek egyébként olyan természetesnek kellene lennie, mint a járásnak, egy dolog... Mielőtt magadra vennéd, sajnos a genetikai hulladékok közé magamat is besorolom, tehát nem bántásnak szántam. Sajnos én is úszó oktató által tanultam meg gyerekként az alapokat, később pedig a rendes gyorsúszást és pillangózást youtube videókról, de magamtól kellett volna ráéreznem, mert ez így nem természetes. Járni sem másoktól tanul meg az ember. :-S

2019. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalább 1 ember nem tud úszni. Minden túlzás nélkül ha beesnék olyan vízbe ahol nem ér ki a fejem akkor ott maradnék. Valahogy így alakult.
2019. dec. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!