Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bojlis zsinór a nyerő?

Milyen bojlis zsinór a nyerő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan bojlis, monofil zsinórokat, amelyek nem használódnak el hamar, ~ időtállóak?


-


pl.: 3 darab 10 feletti halnál már penderedik nagyon a zsinór, féltem hogy a 13. halat beszakítással búcsúztatom.


2019. nov. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A bojlis zsinórokat okkal árulják többszáz méteres kiszerelésekben.

A becsavarodás ellen legfeljebb kikapcsolt visszaforgásgátlóval fárasztva tudsz védekezni, de úgy sem tökéletesen.

Rendszeresen frissíteni kell a damilt, pláne, ha sok tizen kilós halat fogsz.

Nincs olyan monofil, amit nem visel meg a csavarodás, bepödrődés... vannak viszont olyan orsók, amelyek legendásan tudják sodorni a damilt.

A Nevis több típusának szinte védjegye.

2019. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tobb damilt ia kiprobaltam mar a bojlisaimon, aminel leragadtam a Gardner Sure Pro, en ezeket használom, strapabiroak, nekem bejott.
2019. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 igen, a Nevis valami fenomenális. VISZONT! Ha hiszed, ha nem, az első 20 feletti halamat is Nevis zsinórral fogtam, :D 22,5 kiló volt, a zsinór viszont rendesen besodródott ÚGY, hogy úgy jött le az orsódobról. :D


50 perces volt a fárasztás, ha nem élem át el se hiszem, :D

2019. nov. 13. 20:19
 4/5 anonim válasza:
Nevis orsóról írt a hozzászóló
2020. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én meg a márkáról. Damn!
2020. jan. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!