Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagy horgászok, ti milyen...

Nagy horgászok, ti milyen horgászcuccnak örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mije van a páromnak. Bevallom teljesen analfabéta vagyok horgászat terén, de valami jó minőségű horgász kelléket szeretnék neki venni, aminek örülne. 20 000 körül lehet jó dolgot kapni?
2019. dec. 8. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Orsó a botra. Fotózd le milyen botjai vannak. Megmutatod az eladónak, ő tudni fogja mi kell rá.
2019. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrét horgászkelléket inkább ne vegyél neki ha nem értesz hozzá, inkább valami azzal kapcsolatos dolgot. Pl. horgászkabátot, horgász-széket, ilyesmit. Csapj hozzá egy ilyet is :-)

[link]

2019. dec. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont horgászkelléket kéne venni, az a legjobb, legszebb meglepetés!
2019. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha tlejesen analfabéta vagy, ne vegyél semmit neki! Nem biztos, hogy pontosan olyan orsót/botot stb. akar, mint amilyet vennél. Egy nüansznyi különbségtől már "valahogy nem az igazi", saját tapasztalat :)

Én egy kedvenc horgászboltombeli utalványnak örülök mindig a legjobban. Esetleg együtt menjetek el utána megvenni, amit szeretne.

2019. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!