Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hova menjek rendszeresen...

Hova menjek rendszeresen úszni, ha BP VI. kerületben lakok?

Figyelt kérdés

BVSC lenne legközelebb, de arra azt írja, hogy hétköznap egyáltalán nincs lehetőség a lakosságnak. Miért van ilyen kevés lehetőség? Hova kéne mennem?

Otthon vidéken olyan egyszerű... van egy uszoda, és szinte akkor mentem, amikor kedvem volt. Itt van pár lehetőség, 20-szor annyi emberre. Félek, hogy máshol is, ha megyek, akkor használhatatlanul sokan lesznek. Nyáron még voltam szabadtéren a Margit-szigeten. Használhatatlan volt az embertömeg miatt.

Mit javasolnátok? Mi az, ahova lehet menni, viszonylag közel lenne nekem, és van olyan hétköznapi időszak (akár hajnalban), amikor nincs embertömeg (max 2-3 ember /pálya. Így még ki tudjuk kerülni egymást)


2020. jan. 7. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg elég szívás ez Budapesten. Én másfelé lakok, ebben a kerületben van egy uszoda, de este esélytelen, 1 vagy 2 sáv szabad, ott hatalmas a tömeg, mostanában reggelente úszok, de most januárban sokkal nagyobb lett a tömeg. Van egy fürdő is, ki is fizetném a jóval drágabb belépőt, csak az kültéri medencés és később nyit.
2020. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak a napnak olyan szakai, amikor egyik-másik uszodában jóval kevesebben vannak. Valahol dél körül, valahol este, valahol inkább később este.
2020. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz napközben menni, a Duna Arénában tényleg jelképes belépődíj van (800 ft).


[link]

2020. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Duna arénát ha tudom megnézem majd. Csak ugye napközben szokott szabad medence lenni (ahogy nézem általában 10-14 között szabad a lakosság számára), illetve most vízilabda eb miatt teljesen zárva 😃

Remélem nem tudom kipróbálni, mert az azt jelenti, hogy találtam munkát, és dolgozom ebben az idősávban 😃


Addig meg kipróbálom a paskált. Mondjuk nem írják sehol a téli megoldásukat, de ha jól látom, akkor ilyen buborékkal van lefedve ilyenkor. Jó az...


Köszi szépen a tippeket mindenkinek!


Ha valakinek van még ötlete, tapasztalata, kedvenc helye, akkor ne tartsa magában! 🙂

2020. jan. 7. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Egész friss cikk a budapesti uszodákról, szerintem itt találsz majd megfelelőt.

[link]

2020. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!