Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Normális ha a a multi orsómnak...

Normális ha a a multi orsómnak a dobja mozog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, normális ha a a multi orsómnak a dobja mozog? Vettem egy multi orsót (Daiwa daiwa prorex 100hsla) és arra lettem figyelmes, hogy nagyon mozog a dobja jobbra, balra és néha ,,kotyog" dobás közben. Én állítottam be rosszul vagy ez valami hiba vagy rosszul van meg húzva egy csavar vagy valami.

Én is szereltem már szét, hogy be olajozzam és lehet akkor csináltam valamit :( Válaszokat előre köszönöm!!



2020. febr. 23. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez bizony nem normális a dob nem kotyoghat lotyoghat,

a multi orsóknál két oldalon van meg támasztva a dob, ezért is stabilabbak és jobban terhelhetőek mint a peremfutós orsók.

Nem tudom mennyi gyakorlatod van az orsó szerelésbe,

egy multi orsó szétszedése nem éppen kezdöknek való, esélyes hogy az összerakás nem sikerült megfelelően.

2020. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom, de köszönöm a válaszod!
2020. febr. 23. 16:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg volt a gond :D! nem volt rendesen rá csavarva a csillag alatt található kisebb dobó fék amiatt kotyogot :)
2020. febr. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!