Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek mi a véleményetek...

Szerintetek mi a véleményetek arról hogy egy férfi fecske alsónadragba uszodába van?

Figyelt kérdés
?

2020. febr. 25. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a véleményem, hogy nem foglalkoztat a dolog.
2020. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Az öregek, meg a homoszexuálisok szeretnek ebben lenni Az utóbbiak ebben kelletik magukat.
2020. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Milyenben kéne lenniük, burkiniben? Vagy térdigérő győzikenadrágban?
2020. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
az uszok abban vannak...ha jo a teste szexi,ha nem akkor rövidgatyot vegyen fel
2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
És akkor mi van?
2020. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem uszodában ez teljesen okés, ha valakinek ebben kényelmesebb az úszás akkor miért ne? Strandon vagy termálfürdőben megértem hogy fura, de uszodában természetes. Még akkor is ha nekem nincs is fecském és nem venném fel uszodában sem.
2020. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
mi a tököm ez a kérdés? Tisztességes fürdőnadrág.
2020. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Ilyet nem valószínű,hogy látni fogsz ugyanis a fecske(oldalt megkötős,vászon anyagú fürdőnadrág) a 60-70 évek viselete volt.
2020. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy tudják mi az. A bénábbja pampalliniben ugrik a vízbe, mert abban nem látszik milyen kicsi a pötse.
2020. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Én nem járok se strandra, se uszodába, és bevallom, sose rajongtam az efféle meztelenkedésért, meglehetősen prűdnek számítok... De amikor legutóbb lementük valamelyik tóra, hát nem is létezett más. És nem a '60-as évekről beszélek, legfeljebb eltelt tíz-egynéhány év. Ezt hívják magyarul fürdőgatyának. Ennyi.


Az, hogy előjött egy nemzedék, akinek gondolom, még egy Zsigulit is úgy kéne megmutatni, melyik az, csak önmaguk taknyosságát teszik az ilyen kérdések alatt nevetség tárgyává.

2020. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!