Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vizsgázott-e már valaki a...

Vizsgázott-e már valaki a MOHOSZ központi irodájában (horgászvizsga), és mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:42
 1/3 anonim válasza:
Mivel horgász vagy annyira nem lesz nehéz. Méretkorlátozások, tilalmi idöszakok, halfajok és felszerelések megkülönböztetése. Lehet kapni kifejezetten vizsgához horgászkönyvet ott ahol vizsgázol, érdemes venni. Nekem 13 évesen sikerült ugyhogy menni fog!:-)
2010. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár napja szereztem meg a horgászengedélyt :)


Kitöltöttem egy tesztlapot (5kérdés)


4500ft és kezembe nyomták a horgász engedélyt.

2010. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ott még nem, de egyébként egy horgászvizsga nagyon könnyű, legalábbis ahol én csináltam. Annyi volt a vizsgám, hogy fel kellett sorolni 5 védett halat, plusza ponty a csuka és a süllő minimális kifogható méretét. De még ebben is segítettek, mert lassan mondtam és siettek.
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!