Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Carp Expert rod pod (bottartó...

Carp Expert rod pod (bottartó állvány) vélemény?

Figyelt kérdés
Sajnos tele van a piac silány minőségű rod poddal, aminek állandóan külön-külön fel kell csavarozni a láb részét. 28ezer alatt nem találtam jó minőségűt. Carp Expert ígéreteiben jó minőségű, könnyen összeszerelhető, viszonylag olcsó rod popdot ajánl mi erről a véleményetek?

2020. máj. 8. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom vannak az olcsóbb, hagyományos leszúrós ágasok, de kemény talajon nehéz használni, csak egy kis darab betonacél és szekerce segítségével lehet csak lukat fúrni.
2020. máj. 8. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor rakjál be pontos linket is. Melyik az a sok közül?


Mellesleg pont ugyanilyen "kényszerből" vettem nemrég egy Delphin Bronx-ot.

[link] 12-14ekörül van.

Vélnak teljesen megfelel, jó hosszúra szét lehet húzni, nem olyan kis vacak szar semmi.


Nekem is rengetegszer volt olyan. hogy a rohadt kemény agyagba nem tudtam leszúrni a karóimat, még azt az íveset se a partszélre. Ez pláne horgászversenynél volt gáz, amikor nem tudom magamnak keresgélni a helyet.


Szóval vettem és rájöttem, hogy ezek azért jók, mert faszán fel lehet rúgni, fél óra míg összerakod, fél óra míg elpakolod, nehéz, ezt is cipelni kell, és jó drága még a legolcsóbb is. :)


A bronx-tól se kell hanyatt esni, pedig használható, de az elpőakolását magad kell kitanuld, pár kínaiban vett hajgumival űberfrankón hozzá lehet kötözni minden szent szarját a közepéhez, plusz még ezt-azt mellé lehet rakni. A zsákjába befér a decathlonos háromlábú szék, a harcsázós stupek, a leszúrós csalizós bottartók, stb és úgy egyben van a dolog. De még valószínűleg csinálok az aljába valami műanyag betétet valami flakonból, és babakocsikerékből egy kulit, így az egész egy golfzsákra fog hasonlítani, aztán mindent rákötözgetek horgászdoboztól kishalig. Jobb 1x lemenni a 6. emeletről így mint 3x fordulni. A sport babakocsik technikáját kell tanulmányozni :)


A konkrét bottartó részéből még nem tudom melyik a jó. A csipogónak is olyannak kell lennie, hogy kiszedhető és ne az a hülye magas legyen. Ezen még filóznom kell.


Az is biztos, hogy le kell súlyozni, de eszedbe ne jusson bármit is magaddal vinni. Fogsz egy műanyag zsákot, rákötöd és teleszeded vízzel, vagy ha mégis sikerül, lekötöd valahová, mert ha elrepülne véletlenül a vízbe, annak sírás lenne a vége. Hasonklóképp a botokkal is valami hülyebiztos megoldást találj ki, és mindenképpen erőssen nézd a nyeletőfék meglétét, vagy a fék kilazítását. Az a biztos, ha a kapásjelzőhöz az orsóról húzod le a damilt lógni, így biztos lehetsz benne, az erős ponty nem fogja berántani.

2020. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ment a zöld lájk.
2020. máj. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!