Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek gáz úgy uszodába...

Szerintetek gáz úgy uszodába járni, hogy nem szőrtelenítek? 24/l

Figyelt kérdés
Lehetőleg tapasztaltak írjanak, akik rendszeresen járnak uszodába.

2020. jún. 4. 13:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: nem tudom, ismered-e, de van Mel Gibsonnal és Helen Huntnak egy filmje; "Mi kell a nőnek". Ebben van egy jelenet, egy nagyjából fél perces monológ, ami esetleg még valamennyire választ adhat a kérdésedre, vagy legalábbis elindíthat benned egyfajta gondolatmenetet.
2020. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem baromi gáz, amikor kibuggyan a szőr a bikini, fürdőruha oldalán. Öreg mamik szoktak így járni. Én nem akarom mások fanszőrét látni.

Egy világos, nem erős szőrű láb, gondolom, nem tűnik fel, ha nem közelről látja az ember. De az is csúnya, ha fekete, hosszú.

Ez saját magaddal szembeni igényesség kérdése.

2020. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
50%

Én se szőrtelenítek.


64/F

2020. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván nem fog mindenkinek tetszeni, de megszólni nem fognak érte.
2020. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok ugyan, én sem szőrtelenítek. De már eszembe jutott, a hónaljszőr vajon feltűnhet-e másoknak. Igaz, én nem nézem másokon, van-e hónaljszőr, nem tudom, engem néznek-e így.
2020. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
48%
én tuti behánynék hogyha szőrös hónaljú nő ott úszkálna
2020. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 (:Puszedli :) ***** válasza:
36%

Én nem örülnék neki ha az úszodába a honalj kutya kibukkanna. Meg annak sem ha azt látnám hogy a bugyiból valami szőrny tőr elő. Ha nem vagy annyira igényes h látható helyeken leborotváld az a te bajod de akik az úszoában vannak kiméldd meg a látványtól. Nyilván senki nem fog odamenni bunkón h vágdle mert őt zavarja. Szerintem ennyivel megtisztelhetnéd az ottaniakat. Mellesleg nem tudom te hány olyan nőt látsz aki hónalj kutyával jár strandolni meg bugyiból kivillant szőrrel.


Nem tudom kitől de van egy olyan mondás a nők körében h úgy lépj ki az ajtón hogyha szembe jönne az igazi minden a tökéletes legyen amennyire lehet hogy mindig jó formában legyél. Te ha szőrősen mennél strandolni szerinted a nagy ő milyen képet festene rólad?


Az is oké hogy edzeni akarsz és arra koncentrálni. De az hogy valaki sportol nem fordítottan arányos az igényességel. Sőt . mert elvégre mit ér a test szépsége hogyha igénytelen és az illettő nem tudja hordani.

2020. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 (:Puszedli :) ***** válasza:
22l
2020. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 (:Puszedli :) ***** válasza:
De a Mel Gibsonos hasonlat is nagyon jó volt. Én láttam a filmet.
2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
6%
#16 én meg nagyon kanos lennék a látványától
2020. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!