Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodába mehet olyan is,aki...

Uszodába mehet olyan is,aki nem tud úszni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az uszodákba vannak kisebb vizek is,ahol gyakorolhatnék?

És egyáltalán beengednek úgy az uszodába,hogy nem tudok úszni?

Ne haragudjatok a buta kérdésére,de soha nem voltam még, viszont szeretnék.

Köszönöm szépen!



2020. júl. 8. 11:09
 1/5 anonim válasza:
100%

Beengedni be engednek.

Általában a nagy úszó medencének egy részét elválasztják fallal, és a kisebbik részében kb derékig ér a víz, ahol gyakorolhatsz(ha nincsenek csoportok).

De ahová én jártam ott két nagy úszó medence volt. Az egyik mint az említett, a másik pedig olyan, hogy egyik oldalról a másikig mélyült.


De szerintem indulnak csoportok, ahová tudsz regisztrálni, és akkor megtanítanak csoportosan.

2020. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Józan ésszel mélyvizes medencébe nem mész. A többiben meg az fürdik, aki akar. Amúgy nincs az egyén úszási képességéről se igazolvány, se az uszoda bejáratánál próbavizsga, szóval az jut be aki akar... Azt nem árt, ha megtudod előre, milyen mélységű medencékkel rendelkezik az uszoda, ahová mennél.
2020. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol a tanmedence is sávokra van osztva, és van amikor vannak szabad sávok, ott gyakorolhatsz.
2020. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Íratkozz be egy úszótanfolyamra, pár hét és megtanulsz úszni, nem nehéz megtanulni

Addig is gyakorolj egy közepes medencében, ahol max derékig ér a viz

2020. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beengednek. nem kérdezik meg, aki bemegy, hogy tud-e úszni.

Viszint nem minden uszodában van kisebb medence, vagy pedig le van zárva. Van, ahol az úszómedence egyik fele sekélyebb, de ez sincs mindenhol így. Szóval érdemes utánanézni előbb, hogy ahova mész, az a hely jó lesz.e.

2020. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!