Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szegeden a Holt-Marosban...

Szegeden a Holt-Marosban lehet halat fogni?

Figyelt kérdés
Tudom elméletben van ott sokminden de gyakorlatban érdekelne. Főleg ragadozó halakra pergetnék.

2020. júl. 23. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Békés halakat lehet fogni, ragadozóra még sose mentem. Pergetni tilos ha jól tudom,így marad az egy horgos szerelék, az meg nem az igazi. Én azt ajánlom inkább,hogy próbáld ki, max nem fogsz semmit,de cserébe lesz egy pár nyugodt órád egy szép helyen (szerintem kárpótolna).


A Holt-Marosnak pedig a csendesebb részeit ajánlanám,nem ott,ahol sokan vannak (pl a torony),mert ott max kis halakat fogsz.


Ellenőr szokott arra mászkálni,úgyhogy legyen nálad minden ami kell és a szabályokra figyelj.


Görbüljön!

2020. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy csak a szivarólmos műlegyes pergetés tilos. Szóval akkor túl sok akcióra nem kell számítani.
2020. júl. 23. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak holt halakat, azokat már nem kell kinyiffantani.
2020. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régen rengeteget pecáztam ott. Arra laktam. Fogtam 10 es harcsát, 6 os süllőt, 4 es csukát. De ennek már 12-3 éve.
2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!