Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az, hogy egy horgászbot...

Az, hogy egy horgászbot "angolos" miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Horgászbotra még nem hallottam ezt használni. Talán az orsós legyező botra gondolnak, az tényleg onnan ered.
2020. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én általában match és feeder botok tulajdonságainak taglalásánál találkozok a kifejezéssel, viszont tudatlan vagyok, úgyhogy ez a szó nekem nem mond semmit
2020. aug. 14. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Hajlékony, lágy, de rugalmas botok...

A match, feeder technika nálunk jelentősen mutálódott, erős, gerinces botokat keresnek sokan, amivel a lényege vész el az eredeti szándéknak, azokkal a botokkal már nem lehet valóban finomszerelékes módszerrel horgászni, az angolos botok sokkal hajlékonyabbak, "taknyosak", szinte utána nyúlnak a halnak fárasztáskor.


Nézz meg néhány videót, pl Matrix Horizon Feeder, stb...


Az is tény, hogy a jó angolos botok drágák, ami szintén nem erősíti az elterjedésüket itthon, pláne, ha a marketing is arra épül, hogy minél nagyobbat kell dobni (lásd Döme)

2020. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csendben lelep.....
2020. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!