Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudok állami turista...

Hogyan tudok állami turista horgászengedéllyel horgászni?

Figyelt kérdés

Most akarok elkezdeni horgászni a horgász kártyát már megigényeltem de az még 1 hónap múlva jön meg. Addig is szeretném elkezdeni a horgászatot. Hallottam hogy ha online megcsinálom a vizsgát és kiváltom ezt a turista engedélyt akkor három hónapig horgászhatok.

A horgászjegy.hun megcsináltam a vizsgát ha befizetem a 2000 ftot akkor lényegében már csak az adott tóhoz tartozó napi jegyet kell befizetnem és horgászhatok is? Ha véletlen ellenőrbe botlanék hogyan tudom igazolni hogy nekem érvényes turista engedélyem van?



2020. aug. 18. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

A horgászkártya postázását nem kell kivárni, a regisztrációs azonosító elég a további papírok kiváltásához, ha "teljes" engedélyt szeretnél már az idén.

Túrista engedély csak egy botra érvényes, és az sem biztos, hogy mindenhol horgászhatsz, de ebben nem vagyok képben, de okkal "túrista".

2020. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
A turistaengedélyedről kaptál egy papírt azt kinyomtatod, meg a napijegyről is. Meg legyen nálad a fogási napló kinyomtatva kitöltve. Azt is elvileg elküldték emailben. Ezek kellenek, ha jön az ellenőr.
2020. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Horgászni nem állami turista horgászengedéllyel tuidsz, hanem horgászbottal.
2020. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!