Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Busázáshoz milyen botot vegyek?

Busázáshoz milyen botot vegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetően kishalazok, de kipróbálnám a maróti öblöt busázás céljából.

Egyáltalán nincs nagyhalas felszerelésem, ezért szeretnék egy olcsó, de még használható szettet venni.

Melyik a jelenleg kapható legolcsóbb feederes, vagy sima fenekező bot+orsó, amit eredményesen tudnék használni a pilismaróti öbölben busázásra, és nem hullik darabokra az első használat után? (Nem lenne baj, ha szétszerelve beférne a Fabia csomagtartójába...)

Előre is köszi a válaszolóknak!



2020. okt. 10. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Az akció miatt jelenleg nem tudok jobb ár-érték arányban botot.

22ezer helyett 8ezerért megkapod a 390-est is, bár én inkább a 360-ast venném (ezt neked kell eldönteni)

2020. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én egy 6 ezres light pergető Shimanoval kifogtam múlt héten egy 12 kilos busát. Fárasztottam vagy 10 percig de sikerült, szóval nem kell ehhez túl komoly gear. A technika fontosabb. Amúgy valami feederes cucc nem árt hozzá. Az etetőanyagnak is nézz utána mert az is elég lényeges ha kifejetetten busára mész. Bár nem vagyok otthon a békés halak horgászatában.
2020. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Az etetőanyagnál kb annyi a lényeg, hogy felhősítő legyen, ne nehéz darabos... ezt el lehet érni sima kukorica liszt (nem dara!), és tejpor keverékével.

Sokszor inkább számít a mennyiség, nem a minőség, a boltokban kaphatók különböző etetőanyagok busázáshoz, kérdés, megéri-e gazdaságilag, ha esetleg nem 1-2 kiló, hanem 5-10 kilót is be kell szórni. (áramlás, hajók keltette hullámok elviszik)

2020. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!