Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kell horgászni ha...

Krosszarcu kérdése:

Hogyan kell horgászni ha ősszel elmegy a kapás?

Figyelt kérdés
Lementem horgászni a Kisdunára, a 15 helyen 1 horgász volt. Ott voltam öt órát egy kapás nem volt. Máskor mindig tőbben vannak itt de a sok közül csak egy fog 1-2 pontyot.

2020. okt. 17. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Át kell állni a bojlizásra. Ősszel annak van a szezonja.
2020. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De erre a popup meg a bojli idiáig is ismert volt.
2020. okt. 17. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
A horgászat egy bonyolult dolog vadvizeken. Nagyon tudni kell a helyeket meg a körülményeket hogy mikor mivel lehet halat fogni. Nincs tuti recept, minél többet kell lemenni nézelődni, próbálkozni. Ha a biztos halfogás a lényeg menj el egy túltelepített mesterséges tóra.
2020. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez a dolog szépsége. :)

Fogj egy krumpliszsákot, tegyél bele egy nagy kavicsot és egy fél kenyeret, majd dobd be magad elé este, de egy erős kötelet is köss rá.

Senki ne lássa, hogy bedobtad! :)

Másnap reggelj menj ki és ott horgássz ahová dobtad. Úszóssal.

2020. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4/4 ezt a módszert szerintem már hallottam, de kipróbálom. Nem baj ha van valamennyi sodrás? Egyébként ma láttam a helyemen egy vidrát, lehet hogy ő ette meg az összes halat? Kezd visszatérni a többi horgász...
2020. okt. 20. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van sodrás, akkor pláne jó! Ha van vidra az szintén jó, ugyanis nem hülye. Oda megy ahol hal is van!!! Nyugi, nem zabálja az ki az összeset. Mondom, jó jel, ha látod, mert azt jelenti van hal a vízben, csak rossz helyen keresed. Krumpliszsák helyett a hagymászsák is teljesen jó lesz. Peca előtt megveszed a legeslegolcsóbb kenyeret, vagy elviszed otthonról a régit, kenyérhajat, adsz hozzá egy nagy követ-kavicsot, cserépdarabot, rákötsz egy madzagot, mert nem hagyjuk a vízben, és behajítod. Utána köss a madzagra egy csúszó súlyt is (szintén ne ólomból, mert mi a fenének) és zsinórsüllyeszd meg, hogy ne zavarjon a nagyponty fárasztásakor.
2020. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, jó taktika.
2020. okt. 21. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Kezdj el pergetni. Ahogy elhal a növényzet hozzáférhetőbbek a csukák
2020. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, tegnap még tök friss volt ez a szúrós hínár. Nem láttam balint nem láttam snecit és látom hogy a profi pergetősök alig fognak.
2020. okt. 21. 15:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg a francba, mindenki azt mondta júliusban: az ősszel lesz az igazi!! Erre ősszel bementünk nullába...
2020. okt. 21. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!