Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Olcsó külföldi horgász webshopok?

Olcsó külföldi horgász webshopok?

Figyelt kérdés
Olyan webshopokat keresek amik szállítanak ide és olcsóbbak így is.

2020. nov. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Aliexpress, Wish, Banggood..
2020. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendes oldalakra gondoltam. Gook bóvlikat nem hoznak lázba.
2020. nov. 13. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezek mindegyikéről szállítanak ide és olcsók. A bóvli egy relatív dolog. Ha megfelelő referenciával rendelkező kereskedőtől rendelsz, pont olyan minőséget kapsz, mint bárhol máshol a világon, csak töredék árért.

Mert mint tudjuk, ha valami nem kínai az hamisítvány.

2020. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a gooklover szöveget. A 4 dolláros 28 kamucsapágyas kínai orsó soha nem lesz olyan mint a 4 ezer forintos egy csapágyas Schimano, sőt a 2000 forintos Nevis színvonalát se hozza. Itt most olyan webshopokra gondolok ahol márkás cuccokat lehet olcsóbban megkapni. Német webshopokban átlagban fele az ár mint nálunk. Csak többsége nem szállít ide. Ilyeneket keresek.
2020. nov. 13. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem írtad a kérdésben, hogy Shimano vagy hasonló márkás orsókat, cuccokat akarsz olcsón venni, ezért nem is azt vettem alapul a több ezer horgászcikk közül.

Legközelebb konkrétabban tedd fel a kérdésedet és akkor nem ütögetjük feleslegesen a billentyűzetet.

2020. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a nordfishing77 oldalról rendeltem párszor. Van pár dolog, ami sokkal olcsóbb, mint itthon.
2021. jan. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!